SonicWall vylepšil ochranu před spamem o podporu gridu a hostovaných řešení

SonicWall Email Security 7.0 nabízí například podporu pro více serverů protokolu LDAP, dále funkci Multi-LDAP a Grid Anti-Virus...Nejnovější verzi svého řešení Email Security, které chrání firmy před nevyžádanou poštou, viry, phishingem a dalšími nebezpečnými formami e-mailových útoků, uvedla na trh společnost SonicWall. Verze 7.0 nabízí například podporu pro více serverů protokolu LDAP (administrátoři mohou tyto servery synchronizovat, což zjednoduší a zoptimalizuje správu koncových uživatelů a skupin), dále funkci Multi-LDAP (ta dovoluje nabízet hostovaná řešení pro více zákazníků, z nichž každý má vlastní server LDAP) či funkci Grid Anti-Virus. Novinka navíc zajišťuje shodu s podnikovými a zákonnými předpisy.
„Nárůst e-mailových útoků neustává a rychlost, jíž k těmto útokům dochází, se neustále zvyšuje,“ řekl Allen Schoonmaker, Email Security Product Line Manager společnosti SonicWALL. „Verze 7.0 zlepšuje ochranu pomocí správy připojení, která vychází z informací naší sítě SonicWALL GRID Network o pověsti IP adresy odesílatele v okamžiku pokusu o navázání připojení. Tato funkčnost nám umožňuje blokovat až 80 % spamu ještě před použitím našich tradičních technik filtrování. Přidali jsme také podporu prostředí s protokolem Multi-LDAP, uvedli novou ochranu SonicWALL GRID Anti-Virus a dále zjednodušili ovládání.“
Zatímco dříve byly e-mailové hrozby jen nepříjemností, nyní organizacím vážně odčerpávají prostředky, neboť je podle odhadů vyjdou na 20 miliard dolarů ročně. Dnešní firmy potřebují robustní a přitom jednoduchou ochranu před e-mailovými hrozbami, jejíž správa zabere jen minuty a ne hodiny nebo dny. SonicWALL Email Security je k dispozici v podobě odolného zařízení nebo softwaru pro Windows. V jednoduchém řešení, které podstatně snižuje časové a finanční náklady na zabezpečení e-mailu, kombinuje účinnou ochranu – anti-spam, anti-phishing, anti-virus, filtrování obsahu, správu zásad a infrastrukturu shody. Ochrání organizace od 10 do 100 000 zaměstnanců před náporem spamu, virů, phishingu, porušováním předpisů, úniky intelektuálního majetku a dalšími e-mailovými hrozbami.
Vylepšení v produktu SonicWALL Email Security 7.0:
Funkce Multi-LDAP, která umožňuje zákazníkům snadno synchronizovat SonicWALL Email Security s více než jedním serverem LDAP. Hodí se pro využívání serverů LDAP v distribuovaných a hostovaných prostředích, pro škálovatelné nasazení a flexibilní zkušební implementace před nákupem.
SonicWALL Grid Anti-Virus využívá antivirovou a antispywarovou technologii společnosti SonicWALL k zajištění ochrany před viry a spywarem v produktech SonicWALL Email Security.
Informace o pověsti IP adresy odesílatele ze sítě SonicWALL GRID Network se nyní uplatňují v průběhu procesu Connection Management. Tímto způsobem lze rovnou zamítat připojení serverů, jež rozesílají spam. Zvyšuje to celkový výkon systému SonicWALL Email Security.
Nenáročné integrované tlačítko Junk pro aplikaci Outlook umožňuje koncovým uživatelům aktivně reagovat na nevyžádané zprávy ve schránce bez zásahu pracovníků IT.
Funkce Judgment Details poskytuje správcům lepší přehled o kategorizaci e-mailů a důvodech jejich zablokování jako spamu, což podstatně zjednodušuje odstraňování potíží. Poskytuje také tipy pro vyladění systému, aby vyhovoval e-mailům dané organizace.


Komentáře