SonicWall vylepšil ochranu před spamem o podporu gridu či hostovaných řešení

Nejnovější verzi svého řešení Email Security, které chrání firmy před nevyžádanou poštou, viry, phishingem a dalšími nebezpečnými formami e-mailových útoků, uvedla na trh společnost SonicWall. Verze 7.0 nabízí například podporu pro více serverů protokolu LDAP (administrátoři mohou tyto servery synchronizovat, což zjednoduší a zoptimalizuje správu koncových uživatelů a skupin), dále funkci Multi-LDAP (ta dovoluje nabízet hostovaná řešení pro více zákazníků, z nichž každý má vlastní server LDAP) či funkci Grid Anti-Virus. Novinka navíc zajišťuje shodu s podnikovými a zákonnými předpisy.Nejnovější verzi svého řešení Email Security, které chrání firmy před nevyžádanou poštou, viry, phishingem a dalšími nebezpečnými formami e-mailových útoků, uvedla na trh společnost SonicWall. Verze 7.0 nabízí například podporu pro více serverů protokolu LDAP (administrátoři mohou tyto servery synchronizovat, což zjednoduší a zoptimalizuje správu koncových uživatelů a skupin), dále funkci Multi-LDAP (ta dovoluje nabízet hostovaná řešení pro více zákazníků, z nichž každý má vlastní server LDAP) či funkci Grid Anti-Virus. Novinka navíc zajišťuje shodu s podnikovými a zákonnými předpisy.
„Nárůst e-mailových útoků neustává a rychlost, jíž k těmto útokům dochází, se neustále zvyšuje,“ řekl Allen Schoonmaker, Email Security Product Line Manager společnosti SonicWALL. „Verze 7.0 zlepšuje ochranu pomocí správy připojení, která vychází z informací naší sítě SonicWALL GRID Network o pověsti IP adresy odesílatele v okamžiku pokusu o navázání připojení. Tato funkčnost nám umožňuje blokovat až 80 % spamu ještě před použitím našich tradičních technik filtrování. Přidali jsme také podporu prostředí s protokolem Multi-LDAP, uvedli novou ochranu SonicWALL GRID Anti-Virus a dále zjednodušili ovládání.“
Zatímco dříve byly e-mailové hrozby jen nepříjemností, nyní organizacím vážně odčerpávají prostředky, neboť je podle odhadů vyjdou na 20 miliard dolarů ročně. Dnešní firmy potřebují robustní a přitom jednoduchou ochranu před e-mailovými hrozbami, jejíž správa zabere jen minuty a ne hodiny nebo dny. SonicWALL Email Security je k dispozici v podobě odolného zařízení nebo softwaru pro Windows. V jednoduchém řešení, které podstatně snižuje časové a finanční náklady na zabezpečení e-mailu, kombinuje účinnou ochranu – anti-spam, anti-phishing, anti-virus, filtrování obsahu, správu zásad a infrastrukturu shody. Ochrání organizace od 10 do 100 000 zaměstnanců před náporem spamu, virů, phishingu, porušováním předpisů, úniky intelektuálního majetku a dalšími e-mailovými hrozbami.
Vylepšení v produktu SonicWALL Email Security 7.0:
® Funkce Multi-LDAP, která umožňuje zákazníkům snadno synchronizovat SonicWALL Email Security s více než jedním serverem LDAP. Hodí se pro využívání serverů LDAP v distribuovaných a hostovaných prostředích, pro škálovatelné nasazení a flexibilní zkušební implementace před nákupem.
® SonicWALL Grid Anti-Virus využívá antivirovou a antispywarovou technologii společnosti SonicWALL k zajištění ochrany před viry a spywarem v produktech SonicWALL Email Security.
® Informace o pověsti IP adresy odesílatele ze sítě SonicWALL GRID Network se nyní uplatňují v průběhu procesu Connection Management. Tímto způsobem lze rovnou zamítat připojení serverů, jež rozesílají spam. Zvyšuje to celkový výkon systému SonicWALL Email Security.
® Nenáročné integrované tlačítko Junk pro aplikaci Outlook umožňuje koncovým uživatelům aktivně reagovat na nevyžádané zprávy ve schránce bez zásahu pracovníků IT.
® Funkce Judgment Details poskytuje správcům lepší přehled o kategorizaci e-mailů a důvodech jejich zablokování jako spamu, což podstatně zjednodušuje odstraňování potíží. Poskytuje také tipy pro vyladění systému, aby vyhovoval e-mailům dané organizace.


Komentáře