Společnost DNS otevřela Security Lab

Společnost DNS představila specializované testovací pracoviště - “Security Lab“, které nabízí partnerům a zákazníkům z řad odborné veřejnosti možnost vyzkoušení bezpečnostní technologie.Společnost DNS představila specializované testovací pracoviště - “Security Lab“, které nabízí partnerům a zákazníkům z řad odborné veřejnosti možnost vyzkoušení bezpečnostní technologie.

Security Lab je speciálně zařízená, plně vybavená laboratoř určená pro představení a vyzkoušení vlastností a funkcí zastoupených produktů. Nabízí široké možnosti integrace s ostatními bezpečnostními prvky případně dalšími technologiemi. Security Lab je možné propojit s Networking Labem (Cisco, Avaya, Enterasys) nebo s technologickým centrem Microsoft Solutions Centre@HP. Security Lab je určen pro pořádání školení, workshopů či srovnávacích testů. Produkty je možné využít i pro pilotní projekty a zápůjčky.

Security Lab je otevřený všem zájemcům z řad koncových zákazníků, partnerů, specialistů a architektů bezpečnostních systémů, novinářů, nezávislých testerů a účastníků a pořadatelů školení a workshopů. Společnosti, které jsou zastoupeny v Security Labu patří mezi klíčové hráče na poli IT Security: Crossbeam Systems , CipherOptics, Check Point Software Technologies, Internet Security Systems, McAfee, nCipher, Trend Micro a Websense.


Komentáře