Symantec: Být či nebýt, toť otázka!

Symantec představil produkty Endpoint Protection 11.0 a Network Access Control 11.0 (projekt Hamlet). V aplikaci Endpoint Protection se spojuje aplikace Symantec AntiVirus s prevencí hrozeb do jediného agenta, který poskytuje PC i serverům ochranu před škodlivým kódem.Symantec představil produkty Endpoint Protection 11.0 a Network Access Control 11.0 (projekt Hamlet). V aplikaci Endpoint Protection se spojuje aplikace Symantec AntiVirus s prevencí hrozeb do jediného agenta, který poskytuje PC i serverům ochranu před škodlivým kódem.

Endpoint Protection obsahuje proaktivní technologie (firem Symantec, Sygate, Whole Security a Veritas), které pomocí automatické analýzy chování aplikací a komunikace v síti zjišťují a blokují útoky. Zákazníci získají integrovanou antivirovou ochranu, ochranu před spywarem, bránu firewall, řešení prevence proti narušení na hostiteli a v síti a řízení aplikací i zařízení v jediném, snadno spravovatelném řešení podporovaném také globální zpravodajskou sítí.

Představení se dočkala i nová verze produktu Symantec Network Access Control, neboli Hamlet. Jde o volitelný modul integrovaný s aplikací Endpoint Protection. Ten pomáhá zjišťovat a hodnotit stav koncových bodů, zajišťovat přiměřený přístup do sítě a odstraňovat problémy tak, aby byl zaručen soulad s bezpečnostními zásadami a standardy. Více o produktech Symantecu přineseme v tématu v příštím čísle.


Komentáře