Systém Alveno kontroluje pohyb zaměstnanců


Společnost IReSoft inovovala svůj nástroj pro kontrolu zaměstnanců. Nový produkt Alvenonyní nabízí kombinaci docházkového a přístupového systému. Dokáže zabezpečit firemní prostory proti vstupu cizích osob a díky moderní technologii přístupových biometrických terminálů umožňuje jednoduchý monitoring pohybu pracovníků.

Systém společnosti IReSoft nyní nabízí tuzemským podnikům možnost pohodlně sledovat a zpracovávat docházku zaměstnanců. Pracovníci jsou identifikováni pomocí čipových karet nebo otisků prstů, které zaznamenává docházková čtečka. Nejnovější verze byla rozšířena o kompletní podporu přístupových terminálů PSi 50. Tato inovace dovoluje zabezpečit jednotlivé místnosti či budovy podniku a vstup omezit pouze pro autorizované zaměstnance. Stejným otiskem, kterým je evidována docházka, lze pak otevírat dveře v budově.

„V rámci inovací jsme rovněž vytvořili novou zúženou verzi programu s názvem Alveno Access. Ta firmám dovoluje pouze kontrolu přístupu bez možnosti zpracování docházky a plánování služeb," upřesnil Aleš Drápal, obchodní manažer společnosti IReSoft. „Tato verze je ideálním nástrojem pro společnosti, které mají zájem řešit pouze přístupový systém bez řešení docházky. Stejně tak je vhodný pro menší podnikatele, kteří mají přehled o činnosti zaměstnanců, potřebují však omezit přístup do prostor podniku cizím osobám," doplnil Drápal s tím, že snahou společnosti je stlačit pořizovací náklady systému a umožnit tak monitoring přístupů i firmám, které si doposud nemohly kvalitní programy dovolit.

 

 Komentáře