T-Systems nabízí firmám trvalé uchování důležitých dokumentů z datových schránek

Společnost T-Systems Czech Republic a.s. rozšířila svou nabídku doplňkových služeb pro informační systém datových schránek o službu DataBox Complete.


Nová služba umožňuje komunikaci se systémem datových schránek, obsahuje bezpečné datové úložiště s kapacitou od 1 GB a kompletní systém pro workflow.

Řešení podle T-Systems pokrývá celou problematiku datových schránek například z pohledu bezpečného a trvalého uložení dokumentů, které standardně zůstávají v datové schránce jen 90 dní a následně jsou odstraněny. Důležité dokumenty, které mají vysokou finanční nebo právní hodnotu, tak mohou být bezpečně uloženy bez rizika ztráty nebo poškození, což se může stát při běžném ukládání na lokálním počítači nebo externím médiu.

DataBox Complete zároveň řeší problematiku zákona 499/2004 Sb. v platném znění o archivnictví a spisové službě. Standardní součástí celého řešení je nyní integrace systému DMS (Document Management System) a vyšší variabilita individuálního nastavení workflow pro každého zákazníka.

Zabezpečení uložených dat má dle dodavatele odpovídat bankovním systémům. Komentáře