Technologie PlateSpin dodá Novellu nástroje proti zhroucení

Řešení obnovení po zhroucení PlateSpin nabízejí cenově dostupnou ochranu pracovních úloh, jež chrání fyzické a virtuální servery v datovém centru pomocí virtualizační technologie, poskytuje lepší zabezpečení a zajištěnou kontinuitu provozu.Novell oznámil akvizici společnosti PlateSpin. Tato firma nabízí řešení správy heterogenních pracovních úloh, jež pokrývají data, aplikace a operační systémy fyzických i virtuálních hostitelů. Řešení zvyšují rychlost a kvalitu konsolidace serverů, relokace datových center a obnovení po havárii.

Nabídka zahrnující řešení PlateSpin vyřeší podle Novellu mnohé problémy datových center, s nimiž se zákazníci v současné době potýkají:

– Ochrana: Řešení obnovení po zhroucení PlateSpin nabízejí cenově dostupnou ochranu pracovních úloh, jež chrání fyzické a virtuální servery v datovém centru pomocí virtualizační technologie, poskytuje lepší zabezpečení a zajištěnou kontinuitu provozu.
– Přidělování pracovních úloh: Technologie PlateSpin nabídnou zákazníkům jednotné pojetí konfigurace fyzických a virtuálních pracovních úloh bez ohledu na platformu. Odpadá tak proces ruční instalace a zkracuje se doba potřebná k přidělení nových serverových úloh. Také zákazníkům umožní reagovat na měnící se požadavky na přidělení prostředků v okamžicích špičkové poptávky nebo při laboratorním testování.
– Relokace: Integrovaná sada produktů PlateSpin automatizuje posouzení a migraci datových center, konsolidaci serverů, relokaci datových center a modernizaci hardwaru. Pomáhá snížit spotřebu energie a ušetřit místo v datovém centru.
– Optimalizace a správa: Řešení Novell a PlateSpin optimalizují rovnováhu mezi fyzickými a virtuálními infrastrukturami tím, že automaticky monitorují a přizpůsobují infrastrukturu podle dostupnosti serverů a požadavků na pracovní úlohy. Automatizací procesu a zajištěním lepšího přehledu o využívání fyzických a virtuálních prostředků pracovními úlohami dosáhnou zákazníci vyššího využití serverů. Lepší řešení běžných problémů spojených s přesuny pracovních úloh jim pomůže optimalizovat provoz datových center.

Novell koupí společnost PlateSpin za 205 miliónů dolarů v běžné hotovosti.


Komentáře