TISCALI GUARDIAN - strážce vašeho majetku

Majitelé firem a realit mohou nyní sledovat své prostory prostřednictvím internetu a mít tak své objekty pod nepřetržitým dohledem. Ochranu majetku proti krádeži, vandalismu či jinému druhu poškození přináší nový monitorovací systém od TISCALI. Snadné zřízení a ovládání služby, společně s nízkým měsíčním poplatkem (již od 990 Kč), činí tuto novinku dostupnou širokému spektru uživatelů.Majitelé firem a realit mohou nyní sledovat své prostory prostřednictvím internetu a mít tak své objekty pod nepřetržitým dohledem. Ochranu majetku proti krádeži, vandalismu či jinému druhu poškození přináší nový monitorovací systém od TISCALI. Snadné zřízení a ovládání služby, společně s nízkým měsíčním poplatkem (již od 990 Kč), činí tuto novinku dostupnou širokému spektru uživatelů.

Pod názvem TISCALI GUARDIAN nabízí nová služba non-stop dohled libovolných prostor (např. kanceláře, obchody, byty a rodinné domy, sklady, výstavní prostory atd.). Snímky, které jsou pořizovány digitální kamerou, jsou přenášeny po internetu do datového centra společnosti TISCALI, kde je k dispozici jak živý videopřenos, tak i archiv starších záznamů. Přístup k prohlížení zaznamenaných informací je umožněn pouze oprávněným uživatelům.

Prostřednictvím internetu má uživatel možnost v reálném čase vzdáleně sledovat svou nemovitost bez ohledu na její umístění. Systém pracuje také na základě detekce pohybu a výstražná hlášení jsou okamžitě odesílána e-mailem. Například majitelé rekreačních zařízení tak mohou monitorovat bezpečnost svých nemovitostí na vzdálenost stovek či tisíců kilometrů.

Služba TISCALI GUARDIAN je nabízena ve 2 variantách. Podle počtu a typu IP kamer a podle specifických požadavků uživatele, jakými jsou např. stupeň interaktivity kamer, možnost vnitřního či vnějšího monitorování, kabelové či bezdrátové připojení kamery k internetu apod.
Další informace o produktu TISCALI GUARDIAN získáte na webových stránkách www.tiscali-business.cz.


Komentáře