Transparentní šifrování pro platformu S60

Novou verzi svého řešení Pointsec Mobile pro ochranu dat na mobilních zařízeních typu komunikátor Nokia E90 a dalších telefonů Nokia postavených na platformě S60 uvedla na trh společnost Check Point Software Technologies.Novou verzi svého řešení Pointsec Mobile pro ochranu dat na mobilních zařízeních typu komunikátor Nokia E90 a dalších telefonů Nokia postavených na platformě S60 uvedla na trh společnost Check Point Software Technologies.
Pointsec Mobile 3.1.3 S60 Edition přináší uživatelům vylepšenou technologii pro šifrování dat, která nabízí nižší zátěží procesoru a snižuje tak spotřebu energie.
Řešení Pointsec Mobile zajišťuje automatickou ochranu citlivých dat šifrováním, vůči legitimnímu uživateli se přitom celý systém chová transparentně a data zpřístupňuje bez znatelné prodlevy. Řešení Pointsec Mobile splňuje požadavky Open Mobile Alliance (OMA) a podporuje synchronizaci dat s osobním počítačem prostřednictvím nástroje Nokia Intellisync OMA edition. Check Point navíc tento produkt nabízí s nástroji pro centrální správu všech zařízení chráněných řešením Pointsec včetně telefonů, notebooků a stolních počítačů.
Pointsec Mobile chrání všechny typy informací včetně zpráv elektronické pošty, SMS, údajů v kalendáři, dokumentů aplikací Microsoft Word a PowerPoint a dat uložených na výměnných médiích. Dále podporuje centrální správu prostřednictvím Poinsec profilů, které umožňují vytvářet, upravovat a aplikovat firemní bezpečnostní pravidla pro všechny mobilní uživatele.


Komentáře