Trend Micro Deep Security 7.5, bezagentové zabezpečení pro VMware


Trend Micro uvedla na trh nejnovější verzi bezpečnostního softwaru, který chrání operační systémy, aplikace a data na fyzických a virtuálních serverech i na serverech v cloudu a na virtuálních počítačích. Produkt Trend Micro Deep Security 7.5, který využívá nejnovější rozhraní API VMware vShield Endpoint, je nyní dodáván s novým antimalwarovým modulem bez použití agenta.

K funkcím softwaru patří např. zjišťování a prevence narušení, ochrana webových aplikací, řízení aplikací, stavový firewall, monitorování integrity a kontrola protokolů.

Řešení může být implementované jako software, jako virtuální zařízení, nebo s pomocí hybridního přístupu. Produkt je podle dodavatele navržen tak, aby nedocházelo k narušení bezpečnosti dat a provozu podniků při nouzové aplikaci záplat – zajišťuje obrannou linii na úrovni samotného systému, ať už je fyzický, virtuální, nebo v cloudu.

Trend Micro Deep Security ve verzi 7.5 je integrován s novými rozhraními API VMware vShield Endpoint pro ochranu virtuálních počítačů VMware před malwarem a bez nároků na místo v systému. Optimalizuje bezpečnostní operace, odstraňuje intervaly snížené účinnosti zabezpečení, které obvykle provází celoplošné kontroly systému a aktualizace vzorů, a chrání bezpečnostní řešení před sofistikovanými útoky, když izoluje malware od antimalwaru.

Integrace s rozhraními API VMware vShield Endpoint a produktem VMware vShield Manager umožňuje rychlé nasazení na hostitelských počítačích VMware vSphere a dále umožňuje virtuálnímu zařízení Deep Security transparentně chránit virtuální počítače VMware vSphere.Komentáře