Trend Micro dodává nová bezpečnostní Worry-Free řešení

Společnost Trend Micro rozšířila svá bezpečnostní Worry-Free řešení (poprvé uvedená před více než čtyřmi lety) o zcela novou a upgradovanou řadu produktů pro malé podniky a weby pro e-commerce.Společnost Trend Micro rozšířila svá bezpečnostní Worry-Free řešení (poprvé uvedená před více než čtyřmi lety) o zcela novou a upgradovanou řadu produktů pro malé podniky a weby pro e-commerce.

Tito zákazníci dnes vyžadují propracovanější a výkonnější technologie, s nimiž mohou bojovat proti vyspělým webovým hrozbám, jejichž možnosti daleko přesahují konvenční viry a spam.

Řada Worry-Free Business Security 5.0 vytvořená pro malé podniky a Worry-Free SecureSite, první řešení Trend Micro pro e-commerci byly navrženy v souladu se závazkem Trend Micro vytvářet bezpečnější, inteligentnější a jednodušší řešení speciálně pro malé podniky. Tyto organizace vyžadují ochranu svého majetku, informací o svých zákaznících a co je nejdůležitější, i své reputace.

Vedle běžné ochrany před spywarem, viry, spamem, phishingem a nevhodným webovým obsahem disponují tato rozšířená řešení i funkcemi, které nejen eliminují měnící se webové a e-mailové hrozby, ale odlišují se i způsobem, jakým s nimi lidé pracují ve srovnání s dobou před čtyřmi roky.

Například mobilní zaměstnanci zákazníků používající Worry-Free Business Security 5.0 budou chráněni funkcí „location-awareness“ (fungování v závislosti na místě), která automaticky změní bezpečnostní Worry-Free nastavení v noteboocích podle toho, zda je zaměstnanec uvnitř sídla firmy nebo venku. Data společnosti jsou chráněná dokonce i když zaměstnanci používají venkovní bezdrátové připojení. E-mail je stále hlavní forma komunikace ve společnostech, takže spam zahlcující sítě je pro většinu z nich obtížný problém. Nová řada Worry-Free disponuje vícevrstvou ochranou proti spamu tím, že blokuje spam ještě před tím, než se dostane do sítě.

Trend Micro uvádí následující nová řešení:

Worry-Free SecureSite
Kompletně nové řešení SecureSite z řady Worry-Free je určeno pro webové obchody, jejichž tržby a reputace jsou závislé na zabezpečení jejich webových stránek. Worry-Free SecureSite je hostovaná služba, která chrání online nakupující před hackery, kteří se snaží získat čísla jejich kreditních karet, hesla a další důležité digitální informace. Prostřednictvím celosvětové sítě odborníků Trend Micro jsou hrozby a zranitelnosti z webu rychle identifikovány a odvráceny. Worry-Free SecureSite se dodává formou hostovaného předplatného. Roční cena se vztahuje k jedné skenované doméně. Veřejné beta testování bude přístupné od 1. června. Žádosti o účast v tomto beta testování můžete zadávat na adrese:
http://us.trendmicro.com/us/products/sb/worry-free-secure-site/sign-up-now/index.php.

Worry-Free Business Security 5.0
Worry-Free Business Security 5.0 využívá jedinečnou technologii Trend Micro Web Threat Protection. Produkt je určený pro malé podniky, jejichž činnost je ve stále větší míře závislá na internetu. Tato řešení jsou určena k ochraně před rozvíjejícími se webovými hrozbami a riziky spojenými s mobilitou zaměstnanců. Vycházejí z předchozích úspěšných Worry-Free řešení Trend Micro a zahrnují funkce vytvořené pro ochranu podniků s rozmanitými počítačovými instalacemi založenými na Windows před hackery, krádežemi identity a nebezpečnými webovými stránkami.

Worry-Free Business Security 5.0 certifikovaný pro Windows Vista je k dispozici již nyní. Cena na uživatele se liší podle počtu pracovišť a s větším počtem klesá. Pro jednoletou licenci Worry-Free Business Security Standard je cena při 55 až 100 pracovištích 32,89 € na jednoho uživatele. Cena jednoleté licence Worry-Free Business Security Advanced při 55-100 pracovištích je 44,14 € na jednoho uživatele. Upgradovaná verze 2.0 produktu Worry-Free Remote Manager bude dostupná po červnu 2008.


Komentáře