Trend Micro má zastoupení ČR

Trend Micro se chce v ČR a SR i nadále orientovat zejména na velké korporátní zákazníky. Zaměří se ale i na segment středních a malých firem a dále na poskytovatele hostovaných a outsorcovaných služeb.Společnost Trend Micro začátkem roku 2008 otevřela v Praze pobočku pro Českou a Slovenskou republiku.

Otevření kanceláře vychází ze záměrů firmy decentralizovat řízení regionu CEE (střední a východní Evropy) a přenést je z Mnichova do jednotlivých zemí regionu.

Strategií firmy je posunout svou činnost od vývoje a prodeje bezpečnostních produktů a řešení k poskytování služeb v této oblasti. Trend Micro se celosvětově transformuje od produktově orientovaného výrobce a prodejce k firmě poskytující předprodejní, prodejní a bezpečnostní služby.

„Společnost Trend Micro působí na českém a slovenském trhu dlouhodobě prostřednictvím autorizovaných distributorů a prodejních partnerů. Pražská pobočka bude tento model i nadále rozvíjet a podporovat. Současně je naším prioritním úkolem přímá podpora klíčových zákazníků, předprodejní podpora, konzultace v oblasti počítačové bezpečnosti, vzdělávání, školení partnerů i IT bezpečnostních odborníků a podpora rozvoje obchodu partnerů,“ uvedl Josef Holub, Country Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

Trend Micro se bude v České a Slovenské republice i nadále orientovat zejména na velké korporátní zákazníky. Nicméně zaměří se i na segment středních a malých firem a dále na poskytovatele hostovaných a outsorcovaných služeb. Úkolem pražské pobočky bude také rozvíjet partnerský program.

Pobočka Trend Micro pro Českou a Slovenskou republiku má kancelář v Business Centru Burzovního paláce v Praze 1.

Autorizovanými distributory Trend Micro pro ČR jsou společnosti DNS a RRC-CZ, pro SR je to DNS.


Komentáře