Trend Micro rozšiřuje pražský tým


Společnost Trend Micro oznámila, že Živan Vašica nastoupil na pozici Enterprise Major Account Manager . V této funkci bude zodpovídat za stávající velké zákazníky společnosti a za další rozvoj obchodu v oblasti korporátních zákazníků v ČR, na Slovensku a v Maďarsku. Jeho cílem je posilovat dále značku Trend Micro a obchodní aktivity v segmentu velkých zákazníků. 

Živan Vašica si přináší  více než 15leté zkušenosti z různých manažerských pozic, které zastával nejen v České republice.  Do společnosti Trend Micro přichází z firmy Alllen Systems Group (ASG), kde měl na starosti rozvoj obchodu. Předtím pracoval například ve firmách TietoEnator, CPDI. Pět let pracoval v Nortel Network v Anglii, v Maidenheadu.  

Na pozici Channel Account Managera pro ČR, Slovensko a Maďarsko jmenovala Trend Micro Vladimíra Jelena.

K jeho hlavním úkolů patří zejména podpora stávajících prodejních partnerů Trend Micro, rozvoj partnerského programu Affinity, získávání nových partnerů na všech certifikovaných úrovních a rozvoj a řízení obchodních aktivit prostřednictvím partnerského prodejního kanálu.

Vladimír Jelen v minulosti pracoval na nejrůznějších manažerských pozicích ve firmách ICL, Digital Equipment, 3Com, Informix, Allied Telesyn a Creative Labs.

 

Obchodní aktivity a spolupráci s obchodními partnery budou oba nově jmenovaní manažeři řídit z pražské kanceláře Trend Micro.Komentáře