Trend Micro Worry-Free i pro malé firmy

Trend Micro nabízí novou variantu svých hostovaných služeb Worry-Free Business Security Services. Je určena malým podnikům, jimž nabízí webovou konzoli, která umožňuje spravovat a monitorovat firemní počítače, včetně těch, které nejsou připojeny k síti.


Nové služby mají pomoci zmírnit některé problémy v oblasti nákladů, marží a spolehlivosti produktů, kterým prodejní partneři čelí v současné ekonomické situaci. Instalace a nastavení Worry-Free Business Security Services probíhá ve třech krocích, což má snížit náklady partnerů Trend Micro.Přes Remote Manager dokáží partneři průběžně poskytovat služby více zákazníkům z jediného rozhraní.

Trend Micro do řešení přidala ochranu proti internetovým hrozbám pro rostoucí počet pracovníků, kteří pracují v terénu nebo z domova: funkce USB Device Threat Prevention blokuje hrozby při použití disků USB a funkce Wireless Network Prevention chrání uživatele proti případným hackerům při přístupu k neznámým bezdrátovým sítím.

Worry-Free Business Security Services mají centrální webovou konzolu, jejímž hostitelem je Trend Micro, a tak mohou malé podniky monitorovat a spravovat zabezpečení svých stolních počítačů, notebooků i serverů z libovolné lokality. Celou infrastrukturu zajišťuje síť Trend Micro Smart Protection Network, jež kombinuje internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie s odlehčenými klientskými metodami.

 

Mezi nové funkce služeb Worry-Free Business Security Services patří:

Funkce Smart Scan, kontrolní přístup, jenž se odchyluje od tradičního pojetí zabezpečení. Smart Scan redukuje zatížení paměti počítačů díky ukládání většiny bezpečnostních technologií nikoli na jednotlivých počítačích, ale na serveru webového zabezpečení udržovaném společností Trend Micro.

Funkce Smart Feedback, integrované smyčky zpětné vazby, které zajišťují průběžnou komunikaci mezi produkty Trend Micro a firemními technologiemi a výzkumnými centry hrozeb pomocí obousměrného proudu aktualizací v režimu 24x7. Kdykoli je zjištěna nová hrozba například pomocí rutinní kontroly reputace u jednoho klienta, automaticky se aktualizují všechny databáze hrozeb Trend Micro po celém světě a další kontakt zákazníků s touto hrozbou je zablokován. Smart Protection Network v současnosti každý den zpracuje v průměru více než 30 miliard dotazů a zablokuje téměř 4 miliardy hrozeb.

Technologie Behavior Monitoring (Analysis) sleduje aplikace a identifikuje abnormální aktivity, které jsou příznakem škodlivého chování.Komentáře