Trend Micro zabezpečí MARS

Společnosti Cisco Systems a Trend Micro se dohodly na prohloubení spolupráce - jde například o směrovače či systém MARSSpolečnosti Cisco Systems a Trend Micro se dohodly na prohloubení spolupráce. Kromě toho, že Trend Micro dodává některé bezpečnostní prvky do produktů Cisco Adaptive Security Appliance a s Csiecem úzce spolupracuje na jeho řešení NAC (Network Admission Control), budou obě společnosti úzce spolupracovat i na zabezpečení obsahu ve směrovačích Cisco.
Součástí pokračující spolupráce obou firem je navíc poskytování Trend Micro Damage Cleanup Services pro systém Cisco Security MARS (Mitigation, Analysis and Response System). Díky tomu podle Cisca dojde k vylepšení kolaborativní ochrany a reakce na incidenty napříč podnikovými sítěmi.
„Naše spolupráce s Trend Micro pokračuje podporou naší vize sítí s vlastní ochranou a zlepšuje naši schopnost poskytovat kompletní zabezpečení, které kombinuje ochranu sítí, aplikací a obsahu,“ uvedl Tom Russell, ředitel pro produktový management Cisco Security Technology Group.
Damage Cleanup Services pro Cisco Security MARS je k dispozici v cenách od 2 000 USD ročně.


Komentáře