TrustPort expanduje na Blízký východ


Společnost TrustPort oznámila zahájení své činnosti na Blízkém východě. Česká značka bude řídit své služby v oblasti marketingové, provozní a technické podpory pro tento region ze Spojených arabských emirátů.

Vladislav Němec, ředitel společnosti TrustPort, řekl při zahájení činnosti pobočky TrustPort Middle East: „Blízký východ a region Asie a Pacifiku jsou pravděpodobně nejslibnějším světovým trhem, s rapidním nárůstem informačních technologií. Naším cílem je zajistit naši stálou přítomnost v oblasti. Ústředním bodem naší činnosti na Blízkém východě budou Spojené arabské emiráty, a to vzhledem k jejich výhodné logistické poloze. Otevření naší pobočky zde je prvním krokem naší expanze v tomto regionu.“

„Součást naší obchodní strategie pro Blízký východ bude vytvoření linky nepřetržité technické podpory pro tuto oblast,“ říká Roman Veleba, manažer zahraničního obchodu společnosti TrustPort. TrustPort Middle East bude zajišťovat všechny obchodní aktivity, včetně technické podpory, výroby produktů, jejich distribuce a přepravy.

 Komentáře