Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!


Během sedmi technických webinářů, které proběhnou ve dnech 2. až 16. března, Sophos nabídne odborné informace potřebné k aktivnímu lovu hrozeb a naučí vás, jak útočníky zastavit.

Jedním z klíčových faktorů, na který bychom měli v boji s ransomwarem klást velký důraz, je využití lidských schopností. Počítače, automatizace a další nástroje jsou sice úžasné, ale lidský intelekt, schopnost rozpoznávání vzorců a aplikace kontextu poskytují ještě účinnější obranu. Kriticky důležité jsou proto služby řízené detekce a reakce (Managed Detection and Response, MDR). Propojení podnikových interních IT a bezpečnostních týmů s externím týmem elitních lovců hrozeb a odborníků na odezvu vám pomůže získat užitečné rady pro řešení hlavních příčin opakujících se incidentů. Lovce hrozeb si však můžete vychovat i z interního bezpečnostního experta!

Sophos Academy začíná 2. března a vycvičí vás, abyste porozuměli tajům lovu hrozeb. V rámci sedmi živých webinářů se dozvíte například jak útočníci pronikají do vaší sítě a kde se mohou skrývat, jak detekovat škodlivý obsah a zjistit, jak byl spuštěn, jak používat nástroje k lovu hrozeb a jejich zastavení, než způsobí škody, nebo jak pomocí Sophos EDR detekovat a odstranit všechny hrozby.

Pokud se webinářů nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat na stránce Sophos Threat Hunting Academy, získáte přístup k záznamu akce.

Témata webinářů:

  • 2. března: Session 1 - Mysli jako lovec hrozeb
  • 3. března: Session 2 - Threat Journey: Spuštění kódu na vzdálených systémech
  • 4. března: Session 3 - Threat Journey: Získání privilegovaného přístupu
  • 9. března: Session 4 - Threat Journey: Porozumění cílovému prostředí
  • 10. března: Session 5 - Threat Journey: Vzdálené ovládání přístupu    
  • 11. března: Session 6 - Využití EDR při lovu hrozeb
  • 16. března: Session 7 - Nácvik reálného lovu hrozeb
Úvodní foto: Sophos


Komentáře