UTM firewally Cyberoam podporují Wi-Fi


Společnost Comguard uvádí na český a slovenský trh nové modely UTM Cyberoam s podporou Wi-Fi. Tyto bezpečnostní brány pro menší a střední organizace nyní nabízejí vestavěný bezdrátový přístupový bod s 802.11 n / b / g standardy, MIMO technologií a až osmi virtuálními přístupovými body. Přístroj nabízí celou řadu UTM bezpečnostních funkcí v rámci provozu Wi-Fi připojení pro ochranu interní sítě i veřejných míst s přístupem k internetu.

Modely Cyberoam s podporou Wi-Fi přináší  technologii Layer 8, tj. aplikaci uživatelské identity jako pomyslnou 8. vrstvu nad aplikační vrstvou. To umožňuje administrátorům aplikovat bezpečnostní politiku založenou na identitě a sledovat události v reálném čase i historicky dle konkrétních uživatelů skupin.

Pro bezpečnou autentizaci podporuje Cyberoam CRwi více virtuálních přístupových bodů, které vytvářejí nezávislé, oddělené sítě v rámci stejného fyzického prostoru organizace (přiřazení prodejnímu oddělení, marketingu, anonymním uživatelům, atd.) To zabraňuje nepoctivým klientům připojit se k síti v místech, kam nepatří.

Distributorem Cyberoam UTM zařízení pro český a slovenský trh je společnost Comguard.

 Komentáře