UTM Security Gateway 7.3 od firmy Astaro vylepšuje šifrování e-mailů

Uvedení produktu UTM Astaro Security Gateway (ASG) ve verzi 7.3 na trh oznámila firma Astaro. Nejnovější verze nabízí více než 100 nových či vylepšených vlastností, jejichž úkolem je zvýšení pracovní efektivity koncových uživatelů a zabezpečení e-mailové komunikace. Změny byly provedeny například v uživatelském portálu (UserPortal), který nyní umožňuje snazší správu emailů a VPN připojení. Vylepšený je také e-mailový engine, který je rychlejší a přesnější. Přidán byl prohlížeč obsahu Active Directory a také systém šifrování emailů, který je nyní součástí předplatného Mail Security.Uvedení produktu UTM Astaro Security Gateway (ASG) ve verzi 7.3 na trh oznámila firma Astaro. Nejnovější verze nabízí více než 100 nových či vylepšených vlastností, jejichž úkolem je zvýšení pracovní efektivity koncových uživatelů a zabezpečení e-mailové komunikace. Změny byly provedeny například v uživatelském portálu (UserPortal), který nyní umožňuje snazší správu emailů a VPN připojení. Vylepšený je také e-mailový engine, který je rychlejší a přesnější. Přidán byl prohlížeč obsahu Active Directory a také systém šifrování emailů, který je nyní součástí předplatného Mail Security.
Použitím pokročilé technologie filtrování mohou být nyní e-mailové schránky bez spamu, malwaru a dalších nežádoucích jevů. Díky 300% nárůstu výkonu jsou zaměstnanci vystaveni daleko nižší zátěži při třídění elektronické pošty, což vede ke zvýšení jejich pracovní efektivity. Přepracovaný uživatelský portál předává potřebné informace a kontrolu nad elektronickou poštou přímo do rukou zaměstnanců, což umožňuje lepší správu whitelistů, spamových karantén a falešných poplachů, a to bez závislosti na síťových administrátorech. Portál dává zaměstnancům také možnost vytvořit VPN spojení a nastavit si vzdálený přístup. Díky tomu mohou mít přístup k potřebným pracovním podkladům doslova odkudkoliv.
V nové verzi 7.3 byl také zcela přepracován šifrovací engine tak, aby byla tato forma zabezpečení e-mailové komunikace dostatečně jednoduchá a současně cenově dostupná pro jakoukoliv firmu. Nový systém šifrování od společnosti Astaro umožňuje, aby byly zprávy automaticky podepisovány a zabezpečeny v síťové bráně, přičemž toto řešení odstraňuje potřebu aktivní participaci zaměstnanců v tomto procesu. Díky tomu se mohou pracovníci naplno věnovat náplni své práce a nemusejí se zdržovat s mnohdy zdlouhavými a matoucími procesy. Tato funkce je dostupná zcela zdarma jako součást Mail Security subskripce.
Nejnovější verze Astaro Security Gateway je dostupná jako hardwarové, softwarové nebo virtualizované řešení, a to za ceny začínající od 345 eur.


Komentáře