V říjnu proběhne v Norimberku veletrh it-sa 2014 o bezpečnosti IT

Již šestý ročník veletrhu pro odborníky na zabezpečení IT proběhne na norimberském výstavišti ve dnech 7. až 9. října 2014. Na výstavě bude otevřen i český pavilon vyhrazený vystavovatelům z České republiky.

V říjnu proběhne v Norimberku veletrh it-sa 2014 o bezpečnosti IT


V současné době je přihlášeno k účasti více než 100 vystavovatelů včetně mnoha nováčků, kteří si již rezervovali plochu pro své stánky. I letos bude souběžně s veletrhem probíhat konference nazvaná Congress@it-sa, která se také zaměří na otázky zabezpečení informačních a komunikačních technologií.

Veletrh s konferencí patří každoročně mezi vrcholné akce v oboru. Na této akci se pravidelně setkávají bezpečnostní manažeři z oficiálních institucí a místních úřadů se zástupci podnikového sektoru nejen z oborů finančnictví a pojišťovnictví, ale i z dalších odvětví, která kladou na zabezpečení velký důraz. Neúčastní se pouze zástupci z Německa, ale z celého světa, aby si mohli vyměňovat zkušenosti v širokém fóru. „Krádeže, zneužití nebo manipulace s daty jsou čím dál větším problémem ve všech odvětvích. it-sa nabízí všem odborníkům na bezpečnost IT i dalším zájemcům příležitosti získat podrobné informace o navrhování zabezpečených digitálních obchodních procesů. Tato výstava, která je největší událostí svého druhu v celé Evropě, je velkým lákadlem pro mezinárodní společnosti, pokrývající celý trh bezpečnosti IT,“ vysvětluje Frank Venjakob, ředitel výstav na norimberském výstavišti.

Účast na akci si již objednalo více než 100 zájemců z celého světa.

Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku zaznamenali organizátoři nárůst zájmu. „Objednáno je více než 100 stánků, z nichž desetinu tvoří noví vystavovatelé,“ informoval Venjakob o situaci necelý půlrok před zahájením výstavy.

Stávající a noví vystavovatelé si také mohou účast na it-sa 2014 objednat pomocí pohodlného on-line nástroje, který je k dispozici na následujícím webu: www.it-sa.de/application

Novinka: Bezpečnost IT v České republice

Po úspěšné účasti několika vystavovatelů z České republiky v loňském ročníku veletrhu it-sa bude v rámci letošního ročníku poprvé otevřen Český pavilon. Produkty registrovaných vystavovatelů spadají do oblasti ověřování uživatelů, forenzní analýzy, prevence ztráty dat nebo aplikací pro řízení výkonnosti.

Bezpečnost IT je stále důležitější: Congress@it-sa poskytuje informace

Organizující společnost NürnbergMesse pokračuje v konceptu zavedenému v loňském roce a připravila doprovodný program kongresu: Congress@it-sa bude rozdělen do různých tematických okruhů, ve kterých budou odborníci z průmyslu a výzkumu diskutovat o specifických otázkách zabezpečení IT.

 

Úvodní foto: © NürnbergMesse


Komentáře