V září proběhne veletrh Prague Fire & Security Days 2014

Šestý ročník veletrhu protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb FSDays 2014 se uskuteční ve dnech 16. – 20. září v PVA EXPO Praha v Letňanech. Opět proběhne souběžně s veletrhy FOR ARCH 2014.

V září proběhne veletrh Prague Fire & Security Days 2014


V rámci veletrhu bude představena řada nových nebo inovovaných produktů z oboru zabezpečení, jako například:

Centr PCO bude na svém stánku prezentovat minialarm EPIR3 – plnohodnotné zabezpečovací zařízení v „samoinstalačním“ balíčku. Jde o ojedinělé zařízení typu „all in one“ s nativní možností připojení k PCO, jehož zprovoznění zvládne běžný uživatel sám.

Express Alarm Czech předvede novinky v oblasti průmyslové televize, například panoramatickou kameru Fisheye nebo analogovou technologii HD-TVI.

Firma Flajzar představí například prvky zabezpečovací techniky nebo komunikátory GSM.

Elfnet Group bude na veletrhu prezentovat inteligentní bezpečnostní systémy (ISS), které jsou inteligentním řešením automatizované videoanalýzy obrazu se specifickými pokročilými funkcemi – rozpoznávání registračních značek, zaznamenávání a rozeznávání obličejů, analýza plynulosti dopravy a dopravních nehod.

Jablotron Alarms rozšiřuje nabídku komponent svých systémů. Na veletrhu FSDays představí například novou ústřednu řady JA-100 s vestavěným komunikátorem LAN JA-101KR-LAN a pohybové detektory PIR systému Jablotron 100.

Hned několik novinek představí společnost Radom, například zařízení dálkového přenosu z ústředen EPS či EZS – vysílač STX23A a komunikátor GSM/LAN určený pro přenosy informací z ústředen EZS či EPS.

Společnost Safe 4U představí vojenské bezpilotní stroje a další vlastní produkty, ale předvede také přístrojové vybavení k hledání pasivních a aktivních odposlechových prostředků. Společnost je činná v profesionálním zajištění aktivní ochrany proti úniku informací.

Společnost Secar Bohemia pod svou vlastní značkou SHERLOG nabízí technologie zabezpečení vozidel, strojů, nemovitostí, úniku médií z potrubí, monitoring dopravních prostředků, zásilek, osob, až po zdraví a životní styl.

Sicurit CS přichází na veletrh se systémem SmartLiving, platformou EZS, na které je možné postavit systém domácí automatizace. Společnost bude dále prezentovat videodetekční systémy a záznamové servery pro vysokou bezpečnost.

Společnost Siemens představí produkty z oblasti požárních a bezpečnostních systémů.

Soutěž FSDays Award 2014

Pro všechny prezentující se společnosti je v  letošním roce opět vyhlášena již tradiční prestižní soutěž o nejlepší exponát či službu FSDays Award 2014. Přihlášené exponáty bude hodnotit komise složená z odborníků bezpečnostního průmyslu. Hlavní cenou pro výherce je originální skleněná plastika navržená předním českým designérem Pavlem Šťastným.

Odborné konference a workshopy na aktuální témata

Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých témat odborných konferencí, workshopů a seminářů.

17. 9. – vzdělávací workshopy s praktickými ukázkami s mottem „Bezpečnost se mění z minuty na minutu...“

  • 13:00 – 14:00     Dohledová centra
  • 14:10 – 15:10     Způsob řízení bezpečnosti z pohledu jednotlivých bezpečnostních firem
  • 15:20 – 16:20     Mechanické zábranné systémy

18. 9. se od 9:30 do 15:00 uskuteční konference se dvěma hlavními tematickými okruhy:

  • Bezpečnostní systémy a jejich verifikace
  • Falešné poplachy v systémech EPS – eliminace a jak jim předcházet,

Další informace získáte na stránkách www.fsdays.cz.

 

Úvodní foto: © Mascotte










Komentáře