VGA IP-150CAM, nová kamera pro interiéry

AirLive představuje nejnovější model Dual Stream IP kamery - VGA IP-150CAM.


Podle dodavatele je VGA AirLive IP-150CAM vhodná kamera pro široké spektrum použití počínaje sledováním malé firmy, zajištěním domů, sledováním majetku, interiérů, kanceláří po monitoring např. skladů. Kamera nabízí snadnou a flexibilní instalaci do sítě.

AirLive IP-150CAM VGA poskytuje video snímky rychlostí až 30 snímků za sekundu v plném rozlišení VGA. (VGA IP kamera tak může být srovnávána s nejlepšími analogovými CCTV kamerami).

Kamera nabízí následující typy komprese videa: Motion JPEG a MPEG-4. Používá "inter-frame" kompresi, aby statický obraz dosáhl nejvyšší úrovně komprese a u nočního obrazu se spoustou pohybu byla komprese nejnižší.

Tento nový model spolupracuje s 64kanálovým monitorovacím software CamPro Express 64, který je určený pro profesionální dohled. Pro obousměrnou audio komunikaci AirLive VGA IP150CAM obsahuje integrovaný mikrofon. AirLive VGA IP150CAM podporuje současně dual-streaming MPEG-4 a Motion JPEG (MJPEG), aby efektivně využil šířku pásma kompresí videa a zvuku. MJPEG zaručuje větší integritu souboru, a je ideální pro detailní monitorování situace. MPEG-4 video nabízí menší velikost souboru a je užitečný při šetření místa na úložišti nebo v případě, že šířka pásma připojení je nízká.

Protokol RSTP umožňuje 3G a 3.5G mobilním telefonům zobrazovat snímky z kamery pro sledování živého videa ze vzdáleného místa. Díky automatickému vyvážení světla, které eliminuje problémy s obrazem v důsledku špatné viditelnosti v noci, lze podle dodavatele získat kvalitní obraz i při špatné viditelnosti.Komentáře