Videomonitoring nové generace

Službu videomonitoringu, jež podle výrobce představuje zdokonalení dálkového střežení objektů o obrazovou verifikaci vloupání, napadení či vzniku požáru, začala nabízet firma ADT. Novinka umožňuje prostřednictvím přenášeného videa zjistit aktuální události v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu ochranky.Službu videomonitoringu, jež podle výrobce představuje zdokonalení dálkového střežení objektů o obrazovou verifikaci vloupání, napadení či vzniku požáru, začala nabízet firma ADT. Novinka umožňuje prostřednictvím přenášeného videa zjistit aktuální události v zasaženém místě, což má zásadní vliv na efektivitu a přesnost zásahu ochranky.
Videomonitoringový systém má kapacitu několika desítek tisíc připojených kamer z firem, domácností nebo areálů. Může střežit jak byty a malé provozovny, tak rozsáhlé logistické areály, obchodní centra, výrobní haly, sportovní zařízení apod.
„S touto technologií se dostáváme od běžné detekce událostí, signalizovaných detekčními systémy do pozice 100% nadhledu událostí,“ říká Divisional Manager ADT Security Center Vratislav Svatoň a doplňuje: "Pro obchody a výrobní společnosti přidáváme také službu videopatrolling. Jedná se o aktivní střežení prostřednictvím kamer v nepravidelných intervalech, což minimalizuje případné ztráty způsobené krádežemi zaměstnanců, ale i dodavatelskými společnostmi. Zaměstnanci a dodavatelé v těchto případech způsobují podle odhadů specialistů více než 50 procent ztrát."

Viz také:
Logitech začal dodávat také bezpečnostní kamery
Kamera do světla i do šera


Komentáře