Vylepšení svých antimalwarových řešení Norton 2008 nabízí Symantec

Update produktů Norton 2008, který mimo jiné vylepšuje nástroj Identity Safe, umožňující bezpečné uchování hesel a přihlašovacích údajů pro webové formuláře, uvedla na trh firma Symantec. Aktualizace se týká aplikací Norton AntiVirus 2008 a Norton Internet Security 2008.Update produktů Norton 2008, který mimo jiné vylepšuje nástroj Identity Safe, umožňující bezpečné uchování hesel a přihlašovacích údajů pro webové formuláře, uvedla na trh firma Symantec. Aktualizace se týká aplikací Norton AntiVirus 2008 a Norton Internet Security 2008. Update také nabízí plnou podporu pro Microsoft Windows Vista Service Pack 1.
Souběžně představený nadstavbový software Norton Add – On Pack pak přináší výrazná vylepšení v oblasti rodičovské kontroly a ochrany proti nevyžádané poště. Pravidla rodičovské kontroly lze nyní nastavit zvlášť pro jednotlivé uživatelské účty. Antispamový modul disponuje zvýšeným výkonem a rozšířeným nastavením.
„Vývoj aktualizaci prochází neustálým vývojem i v období mezi uvedením jednotlivých verzí produktů Norton,“ řekl Vladimír Špička ze společnosti Symantec ČR & SR. „Pomocí Norton Update Centre nabízíme uživatelům možnost opět o něco vylepšit jejich software, jak na straně ochrany, tak na straně výkonu.“
Update software Norton AntiVirus a Norton Internet Security na verzi 2008.5 mohou bezplatně provést na internetových stránkách všichni držitelé platných licencí. Nadstavbový software Add – On Pack je zdarma dostupný pro majitele platných licencí Norton Internet Security a Norton 360 pomocí odkazu v uživatelském rozhraní nebo prostřednictvím internetových stránek společnosti Symantec.


Komentáře