Vysokorychlostní zabezpečená bezdrátová síť - jediným tlačítkem

Uživatelé si podle Asusteku často stěžovali na složitá nastavení zabezpečení bezdrátové sítě Wi-Fi. Kompaktní zařízení umožní uživatelům jednoduchým stiskem tlačítka na adaptéru a routeru vytvořit zabezpečené bezdrátové prostředí bez nutnosti složitého nastavování...AsusteK Computer uvádí na trh nový USB adapter Asus USB-N11 Wireless N. Produkt je určen uživatelům, kteří potřebují spolehlivý způsob, jak rychle a snadno vytvořit zabezpečenou bezdrátovou síť s vysokými rychlostmi přenosu dat. Toto kompaktní zařízení umožní uživatelům jednoduchým stiskem tlačítka na adaptéru a routeru vytvořit zabezpečené bezdrátové prostředí bez nutnosti složitého nastavování.

USB-N11 kompatibilní se standardem 802.11n — nabízí tedy uživatelům spolupráci se všemi zařízeními podporujícími draft-N. Podporuje celou řadu operačních systémů včetně Windows, Linux a Mac OS.

Adaptér USB-N11 je certifikován v souladu se standardem pro bezdrátové připojení 802.11n, a díky tomu nabízí datové přenosy s až 5násobně vyšší propustností (90 Mb/s), než je tomu u standardu 11g. Tak vysoká rychlost je vhodná pro bezdrátové přehrávání multimedií, sdílení souborů a hraní on-line her. Kromě plné certifikace 802.11n je USB-N11 schválený společností WiFi Alliance a umožňuje spolupráci se všemi zařízeními standardu draft-n 2.0. Navíc je zpětně kompatibilní s předchozími standardy 802.11 b/g — díky tomu lze využívat b/g zařízení bez problémů s kompatibilitou.

Uživatelé si podle Asusteku často stěžovali na složitá nastavení zabezpečení bezdrátové sítě Wi-Fi. Aby byl tento komplexní proces co možná nejvíce zjednodušen, je adaptér Asus USB-N11 vybaven WPS tlačítkem, které výrazně usnadní nastavení — s jeho pomocí mohou uživatelé snadno nastavit zabezpečené síťové prostředí. Jediné, co budou muset udělat, je připojit adaptér USB-N11, stisknout tlačítko WiFi Protected Setup (WPS) na adaptéru a routeru a nastavení je hotovo — vše bez složité konfigurace. Pouze je nutné, aby byla funkce WPS povolena na routeru.

Viz také:
Šíření virů přes Wi-Fi? Odborníci říkají, že je to možné
Červi šířící se přes Bluetooth jsou jako chřipkové viry


Komentáře