WatchGuard nabízí zabezpečení firemního e-mailu

Novou rodinu bezpečnostních řešení XCS určených pro malé a střední podniky představil WatchGuard.


Jedná se o modely XCS 170, XCS 370 a XCS 570. Všechny tyto systémy nabízejí podle dodavatele kompletní zabezpečení firemního e-mailu.

Umožňují také management a reporting, včetně archivace, zaznamenávání logů, upravitelných pravidel a zpráv a TLS šifrování.

Pro firmy do 1 000 uživatelů nabízí WatchGuard model XCS 570. Ten nabízí obousměrnou ochranu před vnitřním i vnějším ohrožením a také prevenci ztráty dat a zajištění důvěrných informací. Systém replikace fronty by měl bránit ztrátě e-mailů v důsledku chyb. XCS 570 také umožňuje filtrování pomocí slovníků, filtrování obsahu, scanning a kontrolu odchozích příloh a dalšího obsahu a volitelné šifrování e-mailu pomocí technologií třetích stran.

Pro větší organizace s až 10 tisíci uživatelů jsou nově dostupné verze XCS 770, 970 a 1170, jež navíc nabízejí i antispamový engine. Vzhledem k tomu, že středně velké podniky musí dnes splňovat celou řadu regulatorních požadavků, zahrnují modely XCS 770, 970 a 1170 i systém pokročilé prevence ztráty dat.Komentáře