Zabezpečený VPN router pro sítě WAN

Díky gigabitové konektivitě a gigabitové propustnosti dokáže směrovač AT-AR770S realizovat ochranu firewallem a šifrování VPN při přenosu dat plnou rychlostí.Allied Telesis představila nový zabezečený VPN router AT-AR770S. Toto zařízení přináší podle výrobce výkonné zabezpečené VPN linky pro propojení lokálních sítí přes různé WAN sítě a zároveň i několik firewallem chráněných portů pro připojení zařízení v místní síti. AT-AR770S obsahuje pokročilé řízení kvality služeb QoS (Quality of Service), které umožňuje přednostní přenosy uživatelem vybraného typu dat.

Díky gigabitové konektivitě a gigabitové propustnosti dokáže směrovač AT-AR770S realizovat ochranu firewallem a šifrování VPN při přenosu dat plnou rychlostí, což je běžný požadavek moderních středně velkých podniků. Na rozdíl od většiny ostatních srovnatelných VPN routerů na trhu podle výrobce dokáže AT-AR770S provozovat stavový firewall s funkcemi NAT, QoS a IPSec VPN terminace najednou a přitom si stále udržovat úroveň výkonu i v poměrně běžném prostředí s pakety s různou velikostí.

VPN router Allied Telesis AT-AR770S je vybaven sadou zabezpečovacích funkcí, včetně IPSec VPN, stavovým firewallem a detekcí průniků. Kromě hardwarové podpory šifrování zajišťuje směrovač AT-AR770S rovněž filtrování přenosů, včetně záznamu událostí, což umožňuje kontrolu datových přenosů procházejících přes router. Stavový firewall představuje další úroveň zabezpečení a doplňuje funkce filtrování přenosů. Detekce průniků předchází interním i externím útokům na síť, HTTP a SMTP proxy zase umožňují vyšší stupeň kontroly nad webovou a e-mailovou komunikací.


Komentáře