Zálohování a obnovení pro Microsoft Windows Server 2008

Symantec Backup Exec 12 přináší podle dodavatele optimalizovanou ochranu dat pro prostředí Microsoft Windows Server 2008 a nepřetržitou ochranu dat pro souborové servery, pracovní stanice a servery Microsoft Exchange a SQL Server.Symantec oznámil software Symantec Backup Exec 12 for Windows Servers, který podle dodavatele zajišťuje zálohování disk-disk-páska a rychlé a efektivní obnovení prostředí, od serveru až po stolní počítač.

Backup Exec 12 podle Symantecu zavádí certifikovanou a optimalizovanou podporu prostředí Microsoft Windows Server 2008, vylepšené granulární obnovení důležitých dat aplikací a rozšířenou ochranu platforem. Backup Exec 12 je mj. integrován s novou platformou Symantec Protection Network pro přístup k úložištím v externích prostorách. Přináší také rychlejší zálohování a obnovení prostředí Microsoft Exchange, SQL Server, Active Directory a SharePoint a podporu jiných prostředí než Microsoft. Software Backup Exec 12 kromě toho rozšiřuje ochranu také na systémy Macintosh, servery Lotus Domino a přidává podporu zařízení IBM řady N a páskových jednotek LTO-4.

Backup Exec 12 for Windows Server je podle dodavatele první software pro zálohování a obnovení s logem certifikace pro prostředí Windows Server 2008. Přináší optimalizovanou ochranu dat pro prostředí Microsoft Windows Server 2008 a nepřetržitou ochranu dat pro souborové servery, pracovní stanice a servery Microsoft Exchange a SQL Server. Organizace tím získávají schopnost obnovit data do stanoveného časového okamžiku což jim pomáhá dodržet přísné požadavky na bod obnovení.

Software Backup Exec 12 obnovuje data z jednoprůchodové zálohy pomocí technologie Granular Recovery Technology (v patentovém řízení). Tato technologie umožňuje obnovit jednotlivé e-maily v prostředí Exchange bez nutnosti zálohovat poštovní schránky a během několika sekund obnovit data v prostředí SharePoint, SharePoint Services a Active Directory, včetně dokumentů, atributů uživatelů a vlastností.

Prostředí Windows Server 2008 zavádí stále více organizací. Tyto organizace budou nutně muset mít osvědčené řešení zálohování a obnovení, které bude optimalizované pro ochranu jejich nových systémů a nejdůležitějších aplikací Microsoft provozovaných na této 64bitové platformě,“ uvedla Lauren Whitehouse, analytička ve společnosti Enterprise Strategy Group.


Komentáře