Acronis Recovery pro MS SQL Server nabízí ochranu databází podniků všech velikostí

Společnost Acronis ohlásila novou rodinu software pro zálohování a obnovu, která je určena speciálně pro databáze včetně MS SQL Serveru, Oracle a MS Exchange.Společnost Acronis ohlásila novou rodinu software pro zálohování a obnovu, která je určena speciálně pro databáze včetně MS SQL Serveru, Oracle a MS Exchange.

Acronis Recovery přináší výkonné funkce a snadné používání software True Image společnosti Acronis tam, kde může vyhovět specifickým požadavkům správy databází. Správci IT a databází (DBA) mohou rychle a bezpečně zálohovat své databáze a obnovovat je k okamžiku závady, a to včetně tabulek, logů a všech ostatních součástí. Software obsahuje správní konzolu řízenou průvodci a funkci umožňující vytváření záložních archivů, které jsou až o 90 procent menší než původní databáze. Umožňuje také zálohování na FTP server bez jakýchkoliv mezikroků, díky čemuž zajišťuje rychlý a spolehlivý způsob přesunu záloh mimo lokalitu.

Acronis Recovery pro MS SQL Server, který je dostupný již nyní, obsahuje funkci pro snadné obnovení databáze z bodu právě před selháním nebo poruchou beze ztráty jakékoli práce. To znamená, že kritické podnikové funkce založené na databázích mohou být obnoveny rychle a s minimálním přerušením.

SQL verze také nabízí zálohování archivů databází mimo lokalitu prostřednictvím FTP pro klidný spánek správců IT. Ti mohou automaticky vytvářet plány na obnovu po katastrofách pomocí postupových pokynů pro obnovu databází a zasílat je e-mailem. Proces vedený průvodcem pracovníkům umožňuje provést rychlé obnovení databází, a to i bez dovedností správce.

Cena a dostupnost
Acronis Recovery pro MS SQL Server je k dispozici v anglickém jazyce, česká verze bude k dispozici v průběhu prvního čtvrtletí. Ceníková cena doporučená výrobcem začíná na 9856,- Kč bez DPH za server. Během první poloviny letošního roku nabídne Acronis obdobné nástroje také pro servery Oracle a Exchange.


Komentáře