Adobe představuje Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7

Společnost Adobe ohlásila dva významné upgrady softwaru pro fanoušky digitální fotografie a videa: Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows. Integrace mezi těmito dvěma produkty, které jsou k dispozici samostatně i jako jeden prodejní balíček, umožňuje okamžitý přístup k možnostem práce s fotografiemi a videem, jako je vytváření filmových prezentací fotografií, dramatických efektů zastavení snímku videa nebo projektů využívajících hotová témata.Společnost Adobe ohlásila dva významné upgrady softwaru pro fanoušky digitální fotografie a videa: Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows. Integrace mezi těmito dvěma produkty, které jsou k dispozici samostatně i jako jeden prodejní balíček, umožňuje okamžitý přístup k možnostem práce s fotografiemi a videem, jako je vytváření filmových prezentací fotografií, dramatických efektů zastavení snímku videa nebo projektů využívajících hotová témata.

Program Photoshop Elements 7 usnadňuje uspořádání, úpravy, vytváření a sdílení fotografií s využitím editačního výkonu softwaru Photoshop, který je standardem pro profesionální úpravy obrazů. Program Premiere Elements 7 nabízí možnosti vytváření filmů, se kterými mohou uživatelé snadno sestavit svá videa za několik minut, a přitom jim také poskytne příležitosti k růstu a zlepšování jejich schopností úprav.

Adobe Photoshop Elements 7 přináší nové funkce jako například Inteligentní štětec, který pomůže uživatelům jedním tahem aplikovat efekty přesně tam, kde je potřebují. Funkce Vyčištění scény, založená na novátorské technologii Photomerge od Adobe, vytváří fotografie dle požadavků uživatelů – umožňuje totiž štětcem odmazat nežádoucí předměty, například turisty nebo auta, které mohou rušit hlavní předmět fotografie.

Program Adobe Premiere Elements 7 nabízí možnosti, které šetří čas a pomáhají uživatelům vytvářet vlastní filmy v profesionálním stylu. Software, který nyní podporuje formát AVCHD, automaticky analyzuje klipy videa v průběhu jejich importu a aplikuje na ně inteligentní tagy, které označují kvalitu videa, počet tváří, zvuky a další položky umožňující rychlé vyhledávání. Nová funkce InstantMovie znamená, že jednotlivé videoklipy lze snadno přetahovat do podrobně propracovaných témat, jako jsou narozeniny, svatba nebo extrémní sporty. Nová možnost Videomerge pro speciální efekty, podobné technologii „zeleného klíčovacího pozadí“, umožňuje automaticky umístit osobu na jakékoliv pozadí a překvapit tím diváky.

Programy Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows budou v prodejní síti dostupné od října 2008. Balíček programů Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7 bude k dispozici za 2840 Kč bez DPH. Oba produkty budou také k dispozici samostatně za 1870 Kč bez DPH.
Nenechte si ujít:
Photoshop na Linuxu se stává realitou

Studentské licence vybraných produktů nabídlo Adobe

Adobe Photoshop Elements lze získat nyní zdarma!


Komentáře