Aplikace SAPu budou obohaceny o vizualizační prvky pomocí technologie Flash

Rozšíření spolupráce se společností SAP, díky čemuž budou moci podniky vytvářet bohatší obchodní aplikace, oznámila firma Adobe. SAP plánuje v nejnovějším vylepšení své technologické platformy SAP NetWeaver umožnit vývojářům používat komponenty Adobe Flash a Flex spolu s prostředím Web Dynpro ohledně vizualizace dat v aplikacích SAP.Rozšíření spolupráce se společností SAP, díky čemuž budou moci podniky vytvářet bohatší obchodní aplikace, oznámila firma Adobe. SAP plánuje v nejnovějším vylepšení své technologické platformy SAP NetWeaver umožnit vývojářům používat komponenty Adobe Flash a Flex spolu s prostředím Web Dynpro ohledně vizualizace dat v aplikacích SAP.
Začleněním klíčových elementů platformy Adobe Flash do svých podnikových řešení zamýšlí společnost SAP podle svých slov poskytnout svým zákazníkům konkurenční výhodu vysoce interaktivního a názorného uživatelského rozhraní, které zvýší produktivitu a umožní rychlejší rozhodování.
„Integrací osvědčených nástrojů pro vývoj rozhraní aplikací od Adobe s výkonným prostředím Web Dynpro umožní společnosti SAP převzít vedoucí roli ve vytváření obchodních aplikací, které maximalizují obchodní pružnost a umožní pracovníkům efektivní navigaci v procesech a informacích,“ řekl Sanjay Katyal, viceprezident skupiny globálního ekosystému a partnerů u společnosti SAP. „Naše pokračující spolupráce se společností Adobe podtrhuje zaměření společnosti SAP na strategii budování ekosystému a poskytování přidané hodnoty našim zákazníkům s využitím lepší spolupráce s našimi partnery. S touto integrací řešení plánujeme dodávat uživatelsky přívětivější aplikace pro znalostní pracovníky a zkrátit čas, který je potřebný pro shromáždění, analýzu a zpracování informací.“
Web Dynpro je standard pro vývoj uživatelského rozhraní pro veškerý vnitřní vývoj společnosti SAP při vytváření a rozšiřování podnikových aplikací. Komponenty Adobe Flash a Adobe Flex pro použití s prostředím Web Dynpro umožní vývojářům na platformě SAP vylepšit aplikace buď s použitím standardních komponent Flex nebo jejich vlastních komponent, vyvinutých s použitím programu Adobe Flex Builder™. Výsledkem budou graficky bohatá a zajímavá webová prostředí, kde jsou informace snadno pochopitelné a obsah se zobrazuje dynamicky.


Komentáře