Apple opravuje chyby v iPhone 3G

Společnost Apple tento týden uvolnila novou verzi softwaru pro svůj smartphone iPhone 3G, který je v prodeji teprve necelý měsíc. Jedná se o verzi 2.0.1, která má za cíl opravit dosud nalezené chyby.Společnost Apple tento týden uvolnila novou verzi softwaru pro svůj smartphone iPhone 3G, který je v prodeji teprve necelý měsíc. Jedná se o verzi 2.0.1, která má za cíl opravit dosud nalezené chyby.

Jak je už u Apple zvykem, není opět k dispozici přesný popis oprav v novém softwaru 2.0.1 pro iPhone 3G a jeho vydání je komentováno pouze tím, že přináší „opravu chyb“. Nicméně vzhledem k množícím se diskusím uživatelů o drobných nedostatcích v originálním softwaru iPhone 3G verze 2.0.0 se jedná o logický krok a je potřeba ocenit rychlost, s jakou Apple reaguje. Zvýšení rychlosti systému, který je u modelu 3G pomalejší než u původního modelu, je však spolu se softwarem 2.0.1 nepravděpodobné.
Nenechte si ujít:
iPhone 3G: Kolik stojí jeho výroba?

iPhone výrazně zlevňuje – přijde nový model?

Telefónica O2 podepsala smlouvu na distribuci iPhonů v Česku

iPhone vytlačuje z trhu konkurenční smartphony

iPhone 3G: Jak jej hodnotí analytici?

Aktualizace má velikost 249 MB a je k dispozici ke stažení z iTunes po připojení iPhone k osobnímu počítači. iTunes se pak dotážou, zda uživatel chce opravdu instalovat nový software a následně se starají o celý proces aktualizace. Všem uživatelům iPhone 3G je tato aktualizace doporučována.

Zdroj: IDG News Service


Komentáře