Autodesk uvádí novou verzi softwaru pro správce inženýrských sítí Topobase 2009

Společnost Autodesk představila řešení Autodesk Topobase 2009. Toto řešení podle slov firmy pomůže správcům inženýrských sítí snáze integrovat do procesů informace v reálném čase a efektivně spravovat svou infrastrukturu.Společnost Autodesk představila řešení Autodesk Topobase 2009. Toto řešení podle slov firmy pomůže správcům inženýrských sítí snáze integrovat do procesů informace v reálném čase a efektivně spravovat svou infrastrukturu.

Co je nového v aplikaci Topobase 2009?

Aplikace Autodesk Topobase, postavená na softwaru AutoCAD Map 3D a Autodesk MapGuide Enterprise, ukládá návrhové a prostorové informace v centralizované databázi a poskytuje týmům projektantů, GIS i pracovníkům provozu v terénu snadný přístup k přesným informacím o majetku.

Autodesk Topobase 2009 obsahuje přes 50 nových funkcí pro inženýrské sítě včetně pracovních postupů pro inspekci kanalizace, které integrují správu sítě a videoinformace, generování síťových schémat a možnosti vizualizovat vnitřek síťových infrastruktur, například transformátorových stanic. Aplikace funguje s různými verzemi databází Oracle a v základním produktu nyní obsahuje vertikální moduly pro správu vodovodů, kanalizací, plynovodů a elektrických rozvodných sítí.

Aplikace Autodesk Topobase je nyní k dispozici ve Spojených státech, v Kanadě, Mexiku, Evropě a Austrálii. Další informace najdete na webu www.autodesk.com/topobase.Komentáře