CA vylepšilo řízení pro obnovu systémů

Novou verzi svého řešení Recovery Management určeného pro zjednodušení správy, zabezpečení a urychlení obnovy klíčových obchodních informací, uvedla na trh společnost CA. Produkt obsahuje nové verze produktů CA ARCserve Backup, CA XOsoft High Availability (dříve CA XOsoft WANSyncHA) a CA XOsoft Replication (dříve CA XOsoft WANSync).Novou verzi svého řešení Recovery Management určeného pro zjednodušení správy, zabezpečení a urychlení obnovy klíčových obchodních informací, uvedla na trh společnost CA. Produkt obsahuje nové verze produktů CA ARCserve Backup, CA XOsoft High Availability (dříve CA XOsoft WANSyncHA) a CA XOsoft Replication (dříve CA XOsoft WANSync).
„Toto je nejvýznamnější sada produktů nabízených naší divizí Mid-Market and Storage,“ řekl Milan Mottl, Channel Account Manager společnosti CA CZ. „Naši zákazníci požadují nástroje pro řízení obnovy, které řeší ty nejzávažnější problémy, mají jednoduché nasazení, použití i správu. Našim distribučním partnerům tak dáváme řešení, které tyto požadavky splňuje.“
„IT firmy přecházejí na vícevrstvé strategie ochrany dat, aby zajistily nepřetržitý provoz,“ řekla Lauren Whitehouse, analytička společnosti Enterprise Strategy Group. „CA Recovery Management obsahuje komplexní technologii, která splňuje požadavky firem střední velikosti v oblasti ochrany dat a obnovy. Celé řešení tak má pro uživatele významnou obchodní hodnotu.“
CA ARCserve Backup zajišťuje komplexní ochranu dat s centralizovanou správou a pokročilými funkcemi pro splnění měnících se obchodních potřeb. Toto vysoce výkonné řešení slučuje inovativní diskové a páskové zálohování s výkonnými integrovanými antivirovými a šifrovacími nástroji, což z něj činí jedno z nejbezpečnějších zálohovacích řešení současnosti.
CA XOsoft Replication a CA XOsoft High Availability jsou rozsáhlá řešení pro zachování kontinuity podnikání a obnovy po poruchách, které integrují replikaci, neustálou ochranu dat, automatické rozběhnutí systému a automatické testování obnovy po poruchách, čímž zlepšují ochranu a obnovitelnost klíčových obchodních aplikací.


Komentáře