CodeGear nabízí IDE pro Ruby on Rails

Okamžitou dostupnost 3rdRail, nového integrovaného vývojového prostředí (IDE) pro Ruby on Rails (RoR), což je aplikační rámec z oblasti open-source napsaný v programovacím jazyce Ruby populární u webových vývojářů nové generace, oznámila firma CodeGear.Okamžitou dostupnost 3rdRail, nového integrovaného vývojového prostředí (IDE) pro Ruby on Rails (RoR), což je aplikační rámec z oblasti open-source napsaný v programovacím jazyce Ruby populární u webových vývojářů nové generace, oznámila firma CodeGear.
Vývojové prostředí 3rdRail obsahuje několik pokročilých vlastností pro zvýšení produktivity zaměřených na zjednodušení a zrychlení tvorby databázových webových aplikací jak pro nové, tak i zkušené vývojáře Rails. Podporovány jsou platformy Mac OS X, Microsoft Windows a Linux.
„3rdRail je intuitivní IDE postavené specificky pro Ruby on Rails s podrobným chápáním sémantiky a zvyklostí RoR", říká Michael Swindell, viceprezident společnosti CodeGear pro produkty a strategie. "Tento rychlý, přesně zaměřený a přitom jednoduchý nástroj – s vlastnostmi jako inteligentní dokončování kódu, refaktoring, chytrá navigace kódem, editování, ladění a další – rozumí všemu, co vývojář chce provést."
Novinka se prodává za cenu 7 200 Kč (bez DPH).


Komentáře