CodeGear vylepšuje práci s Eclipse

Řadu specializovaných zásuvných modulů s názvem JGear, které jsou určeny pro vývojářskou open-source platformu Eclipse, představila společnost CodeGear.Řadu specializovaných zásuvných modulů s názvem JGear, které jsou určeny pro vývojářskou open-source platformu Eclipse, představila společnost CodeGear.
Moduly JGear rozšiřují možnosti a zrychlují práci Eclipse ve třech klíčových oblastech – výkonu aplikací v jazyce Java, vizuálním vývoji a týmové spolupráci. Tyto oblasti přitom podle představitelů firmy CodeGear žádná současná řešení integrovaných vývojových prostředí (IDE) založených na Eclipse nepokrývají.
Hlavní bolestivá místa při vývoji v jazyce Java v Eclipse pramení v těžkostech mimo jiné v oblastech ladění výkonu aplikací, kódování a konfigurace serverů a konstrukcí v jazyce Java či týmové spolupráce.
Možnosti obsažené v JGear byly poprvé uvedeny na trh jako součást nástroje CodeGear JBuilder 2007, tedy IDE postaveném na Eclipse.
Nová produktová řada JGear obsahuje tyto moduly: JGear Performance for Eclipse, JGear LiveSource for Eclipse a JGear Team for Eclipse (edice Client a edice Server).
"Naším záměrem s moduly JGear je pomoci vývojářům a vývojářským týmům používajícím vývojová prostředí na bázi Eclipse zvýšit rychlost vývoje a výkon aplikací stejně tak jako zvýšit poměr úspěšně dokončených projektů," řekl Michael Swindell, viceprezident společnosti CodeGear pro produkty a strategie.


Komentáře