DC Concept nabízí jednoduchý koncept pro internetový obchod firmy

Modul QI Shop, jenž umožňuje komfortní prodej výrobků i služeb přes internet, představila firma DC Concept. Novinka, jež je součástí informačního systému QI, nabízí variabilní a zároveň nenáročnou správu a dovoluje firmám fungovat buď jako virtuální kamenná prodejna pro koncové zákazníky nebo jako objednávkový systém pro velkoodběratele.Modul QI Shop, jenž umožňuje komfortní prodej výrobků i služeb přes internet, představila firma DC Concept. Novinka, jež je součástí informačního systému QI, nabízí variabilní a zároveň nenáročnou správu a dovoluje firmám fungovat buď jako virtuální kamenná prodejna pro koncové zákazníky nebo jako objednávkový systém pro velkoodběratele.
Snadno lze podle výrobce měnit vzhled e-shopu, umístit nové zboží do prodeje, nastavit jazyk, měnu, způsob platby a další parametry patřící ke standardu internetového prodeje.
Díky tomu, že je QI Shop součástí systému QI, není potřeba řešit drahé propojování e-shopu s informačním systémem a zdlouhavé proškolování zaměstnanců. QI Shop se upravuje přímo v systému a využívá všech dat a informací, které už v QI jsou. Stejně tak objednávky zákazníků z e-shopu se hladce dostanou do informačního systému, a tak lze například získat okamžitý přehled o vývoji prodeje.
QI přitom představuje elastický podnikový informační systém, jehož základní vlastností je schopnost přizpůsobovat se změnám okolí a potřebám zákazníka za plného provozu. Navíc obsahuje vývojové prostředí pro rychlý vývoj a implementaci aplikací. QI není oborově orientován a je využíván subjekty všech velikostí, a to v oblastech obchodu, služeb, ekonomiky a výroby.


Komentáře