Delphi/400 od CodeGear umožňují modernizovat aplikace pro systémy IBM System i či AS/400

Rodinu produktů Delphi/400 pro vývoj aplikací určených pro IBM System i uvedla na trh společnost CodeGear. Vlastnosti dostupné v řešeních CodeGear Delphi for Windows a Delphi for PHP jsou tak dostupné i vývojářům pro zmíněnou platformu IBM.Rodinu produktů Delphi/400 pro vývoj aplikací určených pro IBM System i uvedla na trh společnost CodeGear. Vlastnosti dostupné v řešeních CodeGear Delphi for Windows a Delphi for PHP jsou tak dostupné i vývojářům pro zmíněnou platformu IBM.
Využitím nástrojů Delphi/400 a Delphi/400 for PHP mohou vývojáři rychle vytvářet snadno použitelné klientské programy založené na Windows a službách Web 2.0 i pro tradiční aplikace běžící na systémech AS/400 a System i. Vývojářské týmy mohou navíc vytvářet zcela nové aplikace a rozšiřovat stávající systémy pomocí moderních jazyků jako Delphi a PHP namísto RPG a COBOL.
"Většina aplikací pro AS/400 a Systém i, které jsou dnes používány, jsou stále terminálovými aplikacemi komunikujícími s uživateli znakově", říká pan Michael Swindell, viceprezident společnosti CodeGear pro produkty a strategie. "Využitím technik rychlého vývoje v produktech Delphi/400 mohou vývojáři rychle a účelně vytvářet bohaté klientské aplikace s uživatelskými rozhraními založenými na Windows XP, Vista, nebo PHP a Web 2.0. Modernizovaná rozhraní k datům se snáze chápou a provozují. Tím způsobem se zvyšuje účelnost a kvalita služeb a zároveň snižují provozní náklady."
Produkty řad Delphi/400 a Delphi/400 for PHP vytvářené ve spolupráci se společností SystemObjects slučují technologii middlewaru pro AS/400 od SystemObjects s technologiemi CodeGear Delphi for Windows a Delphi for PHP.
Řada produktů Delphi/400 navíc poskytuje přímý přístup k databázím, službám a programům System i prostřednictvím nástrojů pro rychlý vývoj a vizuálních komponent obsažených v Delphi. Vývojáři mohou vytvářet databázové aplikace pro System i s využitím standardních komponent Delphi a PHP naprosto stejným způsobem, jak to dělají pro Microsoft SQL Server, Oracle i další databáze.
Komentáře