Deset tisíc zákazníků pro SAP Business One

Množství uživatelů, kteří se svěřili do rukou SUSE a SAP řešení Business One, vzrostlo za poslední dva roky o celých 67 %. Toto silné partnerství znamená pro jejich zákazníky prvotřídní kvalitu a spolehlivost.

Deset tisíc zákazníků pro SAP Business One


SUSE, největší nezávislý poskytovatel open source softwaru, oznámil dosažení 10 000 zákazníků informačního systému SAP Business One, ve verzi pro SAP HANA, běžící na systému SUSE Linux Enterprise Server.

„Ještě před dvěma lety používalo toto SAP řešení na SUSE Linux Enterprise nějakých 6 tisíc zákazníků,“ popsal Paul Devlin, chief customer officer v SUSE. „Téměř sedmdesátiprocentní skok ve dvou letech představuje úctyhodný růst. Silné partnerství SUSE se společností SAP znamená pro firmy prvotřídní kvalitu, spolehlivost a lepší služby pro jejich zákazníky. Řešení SAP pro malé a střední podniky na operačním systému Linux může zjednodušit správu a umožnit jim soustředit se na další záležitosti důležité pro jejich byznys. “

SAP Business One na SUSE Linux Enterprise Server je integrované řešení, které poskytuje ucelený přehled o podnikání a kontrolu nad mnoha aspekty provozu malých a středních podniků. Umožňuje okamžitý přístup k obchodním informacím, a tím pomáhá zefektivnit procesy a podpořit ziskovost.

SUSE má špičkový partnerský program, jehož součástí jsou stovky firem, například i  Versino AG, a tyto partnerské společnosti dále poskytují SAP Business One tisícům podniků – a samy také řešení využívají ve vlastních divizích. „Reporting už není komplikací pro náš transakční systém,“ říká Werner Hoelzl, CEO Versina. „Informace se k vedení dostávají v reálném čase, což jim umožňuje dělat informovanější a rychlejší rozhodnutí.“ Mezi zákazníky se řadí i menší, dynamičtější firmy, jako je Startup Factory v čínském Kunshanu.

Pro partnery nabízí SUSE v rámci svého partnerského programu přednastavený image softwaru spolu s kvalitním, technicky zaměřeným školeníma všeobecně uznávaných certifikací SUSE Academy. Mezi další benefity partnerského programu patří sdílení marže prostřednictvím registrace obchodních příležitostí či přístup k SUSE Intallation Wizard, výkonnému automatizačnímu nástroji, který pomáhá zefektivnit nasazení SAP Business One na SUSE Linux Enterprise.

Subhomoy Sengupta, globální šéf pro mid-market operace v SAP, k tomu řekl: „Deset tisíc sdílených zákazníků jasně ukazuje hodnotu SAP Business One na SUSE Linux Enterprise Server. Naše dlouhodobé a spolehlivé partnerství se SUSE pomáhá každému z těchto zákazníků v řízení jejich společností.“

Nové instalace pro SAP Business One na SUSE Linux Enterprise Server jsou nyní k dispozici ke stažení zde. Další informace o partnerském programu SUSE a partnerství SUSE se společností SAP naleznete na stránkách partner.suse.com a www.suse.com/sap.

Úvodní foto: Depositphotos


Komentáře