EMC vylepšuje práci v prostředí Oracle

Inovovaná řešení Proven Solutions představila společnost EMC. Jsou navržena tak, aby zákazníkům pomáhala implementovat jednotný přístup k virtualizaci a automatizaci pohybu dat mezi všemi vrstvami informačního prostředí Oracle.Inovovaná řešení Proven Solutions představila společnost EMC. Jsou navržena tak, aby zákazníkům pomáhala implementovat jednotný přístup k virtualizaci a automatizaci pohybu dat mezi všemi vrstvami informačního prostředí Oracle.
Co lze řešit s novými Proven Solutions:
· Virtualizovaná aplikační infrastruktura Oracle – Toto nové řešení pomáhá oddělit aplikace Oracle od hardwarové infrastruktury a umožňuje tak neomezenou datovou mobilitu při aktualizacích infrastruktury či migrace mezi úložišti (tzv. storage tiers), např. pro testování a vývoj. Zákazníci také mohou dále těžit z výhod nepřetržité ochrany dat (CDP, continuous data protection) a replikovat data mezi infrastrukturou úložiště od společnosti EMC a jiných výrobců.

· Ověřené prostředí datových skladů Oracle – Škálovatelná architektura EMC pro datové sklady Oracle představuje nové řešení pro snadné plánování a nasazení jednotné konsolidované platformy úložiště, využívající systém EMC Symmetrix pro maximální výkon, dostupnost a škálovatelnost podnikových datových skladů Oracle. Na základě společného testování se společností Oracle v rámci iniciativy Optimized Warehouse Initiative nabízejí EMC a Oracle prověřené doporučené postupy pro rychlé nasazení prostředí datových skladů.

· Rozšířená automatizovaná replikace pro Oracle E-Business Suite Release 12 - Sada EMC Replication for Oracle E-business umožňuje různým uživatelům, včetně správců úložišť a databází, rychle vytvářet nová aplikační prostředí Oracle, která dokáží reagovat na měnící se obchodní potřeby, poskytovat podporu a údržbu aplikací a urychlovat upgrady a nové implementace systému Oracle E-Business Suite Release 12.

· Zlepšený výkon, flexibilita a dostupnost na podnikové úrovni pro organizace střední velikosti využívající prostředí Oracle – Společnost EMC svým zákazníkům nyní pomáhá dosahovat nákladové efektivity a zvyšovat jejich návratnost investic díky následujícím výhodám:

„Společnost EMC se snaží pomáhat svým zákazníkům k tomu, aby dokázali maximálně využít svých investic do produktů EMC a Oracle prostřednictvím nákladově efektivních řešení, která rychle reagují na aktuální výzvy,“ uvádí Todd Pavone, viceprezident pro globální řešení ve společnosti EMC. „Naše rozsáhlé zkušenosti s produkty Oracle, investice do testování a vývoje a podrobná technická dokumentace umožňují nám i našim partnerům a zákazníkům dobře chápat, co je pro ně ideálním řešením v prostředích Oracle. Společnost EMC tak ve výsledku může svým zákazníkům pomoci dosáhnout vyšší provozní efektivity, nižších nákladů a podpořit cíle významně ovlivňujících příjmy.


Komentáře