Hostované řešení Exchange a SharePoint od Gauzy

Společnost Gauzy na český trh uvedla obchodní e-mail a web pro spolupráci v týmu – hostované řešení Exchange a SharePoint. Řešení je otevřené partnerům, kterým umožňuje poskytovat služby hostovaného Exchange a SharePoint pod svojí vlastní značkou.Společnost Gauzy na český trh uvedla obchodní e-mail a web pro spolupráci v týmu – hostované řešení Exchange a SharePoint. Řešení je otevřené partnerům, kterým umožňuje poskytovat služby hostovaného Exchange a SharePoint pod svojí vlastní značkou.

Koncovým uživatelům toto hostované řešení přináší nástroj pro obchodní e-mail, sdílení kalendářů a úkolů, spolupráci na dokumentech a komunikaci se zákazníky a partnery bez nutnosti počáteční investice.

Poštovní schránka Exchange umožňuje sdílení kontaktů a kalendářů, plánování volného času a úkolů v týmu, sdílení veřejných složek, atd. a je dostupná nejen z kanceláře, ale i na cestách, z mobilních telefonů a internetových kaváren. V nabídce jsou tři základní balíčky - Exchange Gold, Exchange Silver a Exchange Bronze podle požadavků zákazníků na mobilitu a produktivitu, každá z těchto variant obsahuje vícecestnou ochranu proti nevyžádané poště a virům. Ke každé verzi lze dokoupit rozšiřující služby jako další mailboxy, rozšiřující kapacitu úložiště pro organizaci nebo mobilní telefony či PDA s Windows Mobile.

SharePoint je k dostání ve dvou variantách - SharePoint Silver a SharePoint Gold je integrován se sadou Microsoft Office. Obsahuje předdefinované šablony pro podporu spolupráce a rozvoje vašeho podnikání. V případě potřeby lze ke službě SharePoint dokoupit rozšiřující kapacitu úložiště nebo další uživatele.

Zákazník si může vytvořit a nakonfigurovat poštovní schránky Exchange a weby SharePoint. V ovládacím panelu také nalezne informace o čerpání zdrojů zakoupených služeb a přehled o fakturaci a evidovaných platbách. Podpora pro konfigurace Outlook, Exchange a SharePoint je zákazníkům služby k dispozici zdarma.

Všechny služby jsou dostupné 24/7 s garancí dostupnosti 99,99 % (zakotveno ve smlouvě SLA), umístěny na redundanních technologiích v zabezpečeném datovém centru. Systém je trvale monitorován a veškerá data jsou pravidelně zálohována.


Komentáře