HP: zautomatizujte si svá podniková IS

Nový software a služby, které pomohou IT manažerům transformovat a automatizovat podnikové informační systémy, uvedla na trh společnost Hewlett-Packard.Nový software a služby, které pomohou IT manažerům transformovat a automatizovat podnikové informační systémy, uvedla na trh společnost Hewlett-Packard.
Automated Operations 1.0 představuje integrovanou sadu produktů, která automatizuje IT operace napříč všemi technologickými i organizačními oblastmi působení podniků. Navíc snižuje množství procesů, které je nutné provádět pouze manuálně, i náklady na každodenní IT provoz, čímž umožňuje vynakládat více prostředků na podporu inovací a růstu podniku.
Produkt Automated Operations 1.0 tvoří řešení IT Service Management, Business Service Management a Business Service Automation. Tato další generace softwaru pro řízení IT provozu je zásadním pilířem systému Business Technology Optimization (BTO) divize HP Software, který spojuje technologie HP OpenView, Peregrine, Mercury a Opsware.
HP také rozšířilo IT Service Management (ITSM) a přidalo nové procesy pro správu životních cyklů služeb, které pomohou definovat, poskytovat a spravovat podnikové služby od jejich návrhu až do ukončení provozu. Jsou v něm začleněny doporučené postupy podle metodiky Information Technology Infrastructure Library (ITIL) v3, takže poskytuje měřítka pro neustálé zdokonalování procesů a zároveň pomáhá společnostem optimalizovat praktické výsledky provozu podnikových služeb.
„Abychom zákazníkům pomohli se zajištěním provozu, v posledních dvou letech jsme agresivně rozšířili naše portfolio softwaru a prohloubili svou odbornost,“ řekl Tom Hogan, senior viceprezident HP Software. „Dlouhodobý důraz na potřeby zákazníků se nám vyplácí – čím dál více jich pro dosažení svých podnikatelských cílů volí řešení HP Software.


Komentáře