Infor: řízení výkonnosti pod kontrolou

Vylepšené obchodní aplikace PM Financial Consolidation a PM Planning and Budgeting, které jsou součástí Infor PM 10, integrovaného souboru řešení pro řízení výkonnosti (Performance Management), uvedla na trh společnost Infor.Vylepšené obchodní aplikace PM Financial Consolidation a PM Planning and Budgeting, které jsou součástí Infor PM 10, integrovaného souboru řešení pro řízení výkonnosti (Performance Management), uvedla na trh společnost Infor.
Nové vlastnosti a funkce těchto aplikací pomáhají zlepšit rozhodovací procesy
a redukovat čas věnovaný na běžné podnikové procesy, přičemž umožňují finančním manažerům efektivněji vykonávat ty aktivity, které ovlivňují ziskovost organizace.
Infor PM 10 je kompletní balík, který integruje aplikace a analytické nástroje nad jednotnou, zabezpečenou databází. Tento soubor řešení kombinuje obchodní aplikace pro finanční a a další oddělení s analytickými aplikacemi, které pomáhají firmám vyřešit jejich obchodně specifické výzvy. Jednotlivé komponenty řešení Infor PM 10 jsou dostupné samostatně, přičemž jsou snadno rozšiřitelné o další funkcionality pro případ budoucích obchodních potřeb.
„Řešení Infor PM Planning nám pomohlo lépe pochopit, jak změny v našem podnikání ovlivňují naše strategické cíle. Nyní můžeme modelovat svůj byznys a analyzovat tyto modely z různých perspektiv, jako je region, produkt, trh, distribuční kanál a čas,“ řekl Shaun Begley, manažer společnosti Vodacom, předního pan-afrického mobilního operátora. „Integrovaná funkcionalita nám umožnila urychlit pokročilé modelování, takže trávíme méně času analýzami pro podporu našich rozhodovacích procesů.


Komentáře