Innoware uvádí řešení pro řízení maloobchodu LS Retail

Společnost Innoware uvádí na český trh komplexní řešení islandské společnosti LS Retail, zaměřené na maloobchodní firmy.Společnost Innoware uvádí na český trh komplexní řešení islandské společnosti LS Retail, zaměřené na maloobchodní firmy.

Systém LS Retail představuje end-to-end řešení realizované pro ERP systémy platformy Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX. Plně využívá jejich standardní moduly, jako Finance, Nákup nebo CRM, přidává k nim však funkcionalitu odrážející specifika maloobchodního prodeje.

Oproti konkurenčním řešením nabízí podle vyjádření Innoware jednotnou aplikaci pokrývající vše potřebné, což zbavuje obchodníka nutnosti používat různé systémy a rozhraní. Díky vysoké integritě se instalace a nastavení všech modulů provádí souběžně. To je výhodné nejen ve fázi zavádění systému, ale také během jeho rozšiřování při otevírání nových prodejen.

Podle zkušeností klientů trvá příprava databáze při zapojení nové prodejny pouze několik hodin, včetně částí back office a front office i naplnění datových adresářů!

Mezi klíčové vlastnosti systému LS Retail patří:

  • Funkce back office ERP Microsoft Dynamics – finanční evidence a plánování, konsolidace, řízení podnikových zdrojů (EAM), řízení personálu (HRM), prostředky analýzy a reportingu (BI).
  • Řízení dodavatelských řetězců (SCM) a vztahy s dodavateli (SRM).
  • Řízení skladů (WMS) včetně řízení jejich struktury, optimalizace využití skladových prostor aj.
  • Řízení obchodů (řízení sortimentu zboží, kontrola komoditních zásob, řízení prodeje, připojení periferních zařízení jako jsou pokladny, váhy, snímače čárového kódu apod., merchandising aj.).
  • Řízení vlastní výroby (výroba jídel podle receptur, montážní výroba).
  • Řízení v místě prodeje (POS).

„Maloobchodní sektor v České republice funguje na stejných principech jako v ostatních evropských zemích. Efektivita podnikání je závislá na přizpůsobení se proměnlivému chování zákazníka a na uspokojení jeho potřeb. Dostupnost, čas a pohodlí se pro něj staly důležitými kritérii při rozhodování, kde nakupovat. Sledování a řízení maloobchodních operací přispívají ke zlepšení služeb a k zajištění konkurenční výhody. K pokrytí všech obchodních procesů potřebuje maloobchod skutečně komplexní řešení. Proto jsme rádi, že takové řešení můžeme nabídnout prostřednictvím českého zastoupení našeho partnera, společnosti Innoware,” říká CEO společnosti LS Retail, Gunnar Björn Gunnarsson.Komentáře