Integrace dat s novým impulzem

Své produkty PowerCenter, PowerExchange a Informatica Data Quality ve verzi 8.5 uvedla na náš trh společnost Informatica.Své produkty PowerCenter, PowerExchange a Informatica Data Quality ve verzi 8.5 uvedla na náš trh společnost Informatica. Inovovaná produktová řada přináší vylepšení zejména v oblasti správy metadat, zpracování dat v reálném čase, řízení datové kvality a zabezpečení dat.
Rozšířená funkčnost se uplatní např. při vytváření firemních Integračních kompetenčních center (ICC), která díky standardizaci a centralizaci přístupu k datům umožňují snížit náklady na integraci dat napříč projekty.
„V současné době stále více firem vyžaduje ověřená data v reálném čase, neboť je potřebují na podporu svých provozních aktivit, jako jsou master data management, synchronizace dat a jejich replikace, a také pro použití v celopodnikových datových skladech aktualizovaných v reálném čase,“ podotýká Girish Pancha, výkonný viceprezident firmy Informatica. „Díky nové verzi 8.5, která pomáhá vytvářet tato kompetenční centra, mohou organizace opětovně využívat své stávající integrační prostředky a jejich prostřednictvím rozvíjet nové iniciativy, které jim zajistí obchodní růst a zvýší ziskovost.“

Produkty Informatica Data Quality 8.5, Informatica PowerCenter 8.5 a Informatica PowerExchange 8.5 jsou dostupné okamžitě.

Doplňky PowerCenter Data Masking a Data Migration Tool budou k dispozici do konce prvního kvartálu 2008.
Nenechte si ujít:
Oracle zlepšuje migrace dat

IBM nabízí nové služby v oblasti serverů, migrace a uložení dat

Technologie pro systémovou integraci

.


Komentáře