Logos poskytuje hosting Microsoft Dynamics CRM

Konzultační a technologická společnost Logos nabízí novou koncepci CRM hostingu. Poskytování softwaru a souvisejících služeb formou hostování umožňuje především středním a menším firmám ušetřit značné náklady za nákup, instalaci a správu rozsáhlých CRM systémů.Konzultační a technologická společnost Logos nabízí novou koncepci CRM hostingu. Poskytování softwaru a souvisejících služeb formou hostování umožňuje především středním a menším firmám ušetřit značné náklady za nákup, instalaci a správu rozsáhlých CRM systémů.

CRM hosting je směrován na segment středních a menších firem, kteří tak získají plně lokalizované CRM řešení za velmi nízký měsíční poplatek. Používání nevyžaduje dodatečné investice do softwaru a hardwaru.

Použití je jednoduché – uživatel jednoduše zadá do svého prohlížeče webovou adresu a získá tak přístup ke kompletní CRM aplikaci, kterou pro něj spravuje a provozuje Logos spolu se smluvními partnery.

Každý zákazník si hosting CRM může vyzkoušet na jeden měsíc zdarma. Plnohodnotný i demo přístup k systému je k dispozici na adrese www.crmhosting.cz. Uživatel může začít s prací na vlastním CRM systému už během 15 minut od založení účtu.

V ČR je Logos významným partnerem společnosti Microsoft při prodeji a instalaci CRM systému Microsoft Dynamics.


Komentáře