Logos představí v Barceloně mobilní novinky

Společnost Logos představí 11. – 14. února 2008 na Mobile World Congress v Barceloně nové produkty ze své řady softwarových řešení pro mobilní telekomunikační operátory. Jednou z nich je například řešení Desktop 2 SMS/MMS, které umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv jednoduše přímo z počítače.Společnost Logos představí 11. – 14. února 2008 na Mobile World Congress v Barceloně nové produkty ze své řady softwarových řešení pro mobilní telekomunikační operátory. Jednou z nich je například řešení Desktop 2 SMS/MMS, které umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv jednoduše přímo z počítače.

Logos vyvíjí a provozuje softwarové služby „Smart Messaging Platform“ pro uživatele mobilních telefonů. Telekomunikačním operátorům pak zvyšují zisk i počet nových zákazníků. Služba Desktop 2 SMS/MMS umožňuje zasílání a přijímání SMS a MMS zpráv prostřednictvím počítače.

Internetová služba Voting Platform, která získala ocenění „IT produkt roku 2007“, je určena pro hromadnou SMS komunikaci např. při konferencích. Aplikace Smart Answer umožňuje uživatelům mobilů odpovídat i v případě jejich zaneprázdnění. Ale Logos má i produkty určené např. pro oblast mobilního marketingu.

Softwarová řešení společnosti Logos v této oblasti jsou zaměřena především na zjednodušení a rozšíření SMS a MMS komunikace pro koncové a korporátní uživatele. Tyto produkty využívá řada operátorů, jako jsou Orange, Telefonica O2, T-Mobile, Vodafone.

Kongres se koná v barcelonském veletržním areálu Fira de Barcelona.Komentáře