Microsoft a EMC spolupracují na zaručeném obnovování dat

Společnost EMC oznámila, že díky integraci jejího produktu NetWorker se softwarem Microsoft Volume Shadow Copy Services bude schopna nabízet funkce zálohování a obnovování pro server System Center Data Protection Manager 2007 se zaručeným konzistentním, rychlým a efektivním obnovováním.Společnost EMC oznámila, že díky integraci jejího produktu NetWorker se softwarem Microsoft Volume Shadow Copy Services bude schopna nabízet funkce zálohování a obnovování pro server System Center Data Protection Manager 2007 se zaručeným konzistentním, rychlým a efektivním obnovováním.
System Center Data Protection Manager 2007 poskytuje nepřetržitou ochranu dat pro aplikace a systémové soubory Microsoft Windows a zahrnuje integrovaný záložní disk a zálohování na pásky pro server Data Protection Manager.
Zákazníci mohou díky integraci softwaru Networker pracovat s širokou nabídkou možností ochrany – včetně zálohování na disk a deduplikace dat -, aby pro každou aplikaci našli správnou zálohovací technologii na adekvátní úrovni služeb. A to vše v rámci jednoduché a intuitivní aplikace pro správu zálohování.
“Microsoft si předsevzal nabídnout takové řešení pro zálohování, která stanoví laťku pro dostupnost, škálovatelnost a snadné používání, se zaměřením na nejpoužívanější servery a aplikace ve firmách, jako jsou Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft Windows Server a Microsoft SharePoint Portal Server,” řekla Bala Kasiviswanathan, ředitelka divize řešení pro pobočky a datová úložiště Microsoft.
“Jsme rádi, že můžeme pracovat se společností EMC na integraci softwaru NetWorker do softwaru Data Protection Manager 2007, abychom mohli našim zákazníkům řešení zálohování a obnovování pro celou firmu, a to z jediného bodu pro správu. Toto řešení v sobě kombinuje nepřetržitou ochranu dat a zálohování na pásky pro případ katastrofy.


Komentáře