Možnosti virtualizace pro datová úložiště SAN vylepšila EMC

Nová verze EMC Invista zahrnuje interoperabilitu s infrastrukturou VMware, nové úrovně dostupnosti, škálovatelnosti i možností správy pro virtualizaci datových úložišť.Portfolio technologií pro virtualizaci rozšířila společnost EMC - uvedla totiž na trh nejnovější verzi softwaru pro virtualizaci sítí SAN EMC Invista. Zákazníci mohou díky tomuto produktu snadněji zjednodušovat a automatizovat správu svých informací, minimalizovat výpadky, snížit náklady a získat maximální užitek z celé své infrastruktury – od datových úložišť, přes servery až k souborům.
Invista je řešení pro virtualizaci síťově propojitelných datových úložišť pro nedisruptivní operace. Spojuje dohromady operační software a hardware EMC s inteligentním hardwarovým přepínačem SAN od firem Brocade a Cisco.
Invista je otestována, optimalizována a certifikována pro využití se serverem VMware ESX Server 3.0.2.

Nové funkce software Invista

· Zvýšená dostupnost – EMC Invista posílila svou architekturu pro vysokou dostupnost. Průběžné operace jsou nyní usnadněny díky novému distribuovanému clusteru kontrolních stop (control path cluster - CPC). To umožňuje, aby byly jednotlivé uzly CPC odděleny a vzdáleně podporovány. Invista může díky tomu pokračovat v činnosti i v případě, kdy dojde k lokálnímu výpadku.

· Rozšířená škálovatelnost – Kapacita zdvojnásobuje počet virtuálních objemů a prvků datových úložišť, počet průběžných mobilních připojení je pětinásobně větší - zákazníci s Invista mohou tedy pracovat na informačně náročnějších projektech daleko rychleji než dříve. Invista je navíc doplněna tradičním jednoduchým vyvážením celkové zátěže, a proto nyní jedinečným způsobem zvyšuje výkon a propustnost. informací, protože nabízí pokročilé komplexní vyvážení zátěže.
Nenechte si ujít:
Microsoft zpřístupnil beta verzi své Hyper-V virtualizační technologie

Společnosti VMware a SAP uzavřely strategické partnerství

Virtualizace posiluje zájem o webhosting v Česku

Virtualizace. Budoucnost nebo slepá vývojová větev?

· Zdokonalená správa – Nové možnosti heterogenního loopingu (logické seskupování) a mirroringu, které Invista nabízí, poskytují zákazníkům maximální flexibilitu, díky které lze využít vrstvených datových úložišť. Zákazníci mohou nyní vytvářet skupiny datových úložišť, které lze definovat ve vrstvách. Zákazníci tak nyní mohou mapovat nejdůležitější aplikace na své nejvýkonnější datová úložiště první třídy, zatímco vrstva druhé třídy může vykonávat podpůrné úkoly a méně důležité aplikace. Mirroring kopie mohou být nyní uloženy napříč různými vrstvami. Obě tyto funkce umožňují lepší využití naskrz všemi virtualizovanými zdroji datových úložišť.

· Podpora interoperability – Produkt nyní přidává ke stávající rozsáhlé matici interoperability i podporu pro pole série IBM DS4000. Přidaný je i software pro správu cest pro HP PVLink a SUN MPxIO path management, díky čemuž mohou zákazníci dosáhnout dodatečné flexibility ve svých nasazeních virtualizace.

· Integrace EMC RecoverPoint– Invista je integrovaná se softwarem RecoverPoint od října 2006 a nabízí podporu heterogenní replikace virtuálních dat na data fyzická a také virtuálních dat na virtuální, díky čemuž mohou správcové IT nasadit virtualizační technologie napříč různými úložišti, aby bylo docíleno větší odolnosti vůči nehodám a posílena dostupnost.


Komentáře