Nástroj pro rozhodování PerformancePoint Server 2007 v českém jazyce

Microsoft Office PerformancePoint Server 2007, nástroj pro podporu rozhodování a řízení firem všech velikostí, je nyní k dispozici i v českém jazyce. České společnosti tak dostávají do rukou ucelené řešení v lokalizované verzi, které jim umožní lépe sledovat a analyzovat provozní data a obchodní výsledky.Microsoft Office PerformancePoint Server 2007, nástroj pro podporu rozhodování a řízení firem všech velikostí, je nyní k dispozici i v českém jazyce. České společnosti tak dostávají do rukou ucelené řešení v lokalizované verzi, které jim umožní lépe sledovat a analyzovat provozní data a obchodní výsledky.

PerformancePoint Server je díky svým vlastnostem určen pro společnosti všech velikostí, tedy od desítek zaměstnanců až po velké korporace, a současně usnadní práci zaměstnanců na všech úrovních rozhodování.

Těm pomůže vytvářet a vést strategické plánování a rozhodování napříč celou organizací.
Nenechte si ujít:
Nástroj pro podporu rozhodování a řízení firem představil Microsoft

Microsoft zintenzivňuje kontroly PC s nelegálními Windows!

Windows XP Service Pack 3 RC je již k dispozici ke stažení!
Produkt bude dostupný v cenících distributorů od 1. února 2008 prostřednictvím Volume Licensing programu. V rámci MSDN pak bude lokalizovaný produkt k dispozici již první týden v lednu 2008. Nicméně zkušební verzi je už nyní možné stáhnout tradičně přes Download centrum společnosti Microsoft: www.microsoft.com/downloads.


Komentáře